Verve Endüstriyel Mutfak 2012 Hedeflerini Açıkladı

Endüstriyel Mutfak sektörünün bilindik ismi Verve, 2012 yılının proje firması konumundan seri üretim yapan firma olma yolunda adım attıkları önemli bir yıl olduğunu açıkladı. Şirketin Satış Müdürü Murat Karataş, “Bunun yanı sıra  ürün gamımızdaki ürünlerin seri imalatı ve satışı ile ilgili altyapı çalışmamızı tamamladık” dedi.

Şirketin Satış Müdürü Murat Karataş konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Endüstriyel Mutfak sektöründe proje firması konumundan seri üretim yapan firma olma yolundaki hedefimiz doğrultusunda 2012 atak yılımız olacak. Yurt içi ve yurt dışında proje bazındaki çalışmalarımız devam etmektedir. Bunun yanı sıra ürün gamımızdaki ürünlerin seri imalatı ve satışı ile ilgili altyapı çalışmamızı tamamladık” dedi. Tüm ürünleriyle ilgili CE belgelerimizi aldıklarını aktaran Karataş, “Yurt çapında bayi altyapısı oluşturuyoruz. 2012 yılını bayi ağı geliştirme yılı olarak belirledik. 18-21 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yeni
konsept ürünlerimizi müşterilerimizin değerlendirmesine sunacağız.” İfadesini kullandı.

Bayilik ağı tamamlanacak
Hedeflerinin 2015 yılı sonuna kadar tüm Türkiye’de bayilik ağının tamamlanması olduğunu sözlerine ekleyen Karataş, şunları kaydetti: “Ürün kalitemiz, teknik servis ağımız, satış sonrası hizmetlerimiz, ürün geliştirme çalışmalarımız konusunda en yüksek standartlarda olma konusunda taviz vermiyoruz. Zincirin ancak en zayıf halkası kadar güçlü olduğu tezinden hareketle, bizimle aynı düşünce yapısına sahip, birlikte uyum içinde çalışacağımız bayilerle yolumuza devam etme düşüncesindeyiz. Sadece fiyat bazlı satış politikasının geri dönüşünün çok sıkıntılı olduğu aşikardır. Toplam kalite yönetimi mantığı bizim kılavuzumuzdur. İmalattan
depolamaya, satıştan sevkiyata, montajdan satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde sıfır hata vizyonumuzun ilk maddesidir”

Kaliteden ödün vermeyiz

Sektörde uzun vadeli bir gelecek planlayan Verve Endüstriyel Mutfak olarak yüksek kaliteli ürünleriyle doğru orantılı fiyat yapısıyla rekabetçi olacaklarını anlatan Karataş, “Tercih edilen, aranılan marka olmak hedefimizdir. Monotech Açık Büfe olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok projenin ve işletmenin vazgeçilmez markasıyız. Bu başarıya sahip çıkmak, devamlılığını sağlamak, üzerine artılar ekleyerek yolumuza devam etmek en büyük gayretimizdir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir