Yada Sushi, şubeleşerek büyüyor

İstinye’nin ardından Galataport ve Bodrum’da iki yeni şube, Girne ve Belek’te iki  franchise olmak üzere  beş farklı noktada hizmet veren Yada Sushi, şubeleşerek büyümeye devam ediyor…

İlk şubesi İstinye’nin ardından Galataport ve Bodrum’da iki yeni şube, Girne ve  Belek’ te de iki  franchise olmak üzere  beş farklı noktada hizmet veren Yada Sushi, rahat ve enerji dolu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor. Mimarisini, Japon estetik felsefesi ve yaşam biçimi olan wabi-sabi’den ilham alarak tasarlayan Yada Sushi, her şubesinde felsefesine uygun olarak kendinizi zamanın akışına bırakacağınız sade şıklığıyla, doğal taşların ahşap ile bütünleşen mimari dokusu, el yapımı seramik tabakları, kendine has sunumları, Japon ağacı kokulu ambiyansı, keyifli müzikleri, kokteyl barı ve keşfedilecek yeni lezzetleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Uzak Doğu esintilerinin kendini hissettirdiği ambiyansı ve ezber bozan sushileri ile Yada Sushi, alanında uzman şeflerin hazırladığı lezzetleri ile keyifli buluşmaların adresi.

Uzakdoğu mutfağıseverleri buluşturuyor

Yada Sushi’nin klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra bir çok deneysel yeni lezzet de menüde yer alıyor. Ebi Snow, Cano roll ve imza ürünleri Crispy Red Chicken damak zevkine önem verenler için harika bir kazanım.  Damak zevkine uygun hafif lezzetlere yönelen misafirleri için ördekli salata, poke bowl gibi seçenekler de sunan mekan; crazy nigiri, tiger ramen gibi ürünleriyle de iddiasını ortaya koyuyor.

#yadasushi #sushi #galataport #girne #bodrum #yenişube #uzakdoğumutfağı #gastronomi #yemek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir