Yüreklerdeki Derin Sevgiler Böyle Anlatıldı

Sevgililer Gününe özel olarak Keyveni Catering tarafından her yıl 13 Şubat’ta gerçeleştirilerek geleneksel hale gelen “Aşkın Tarifleri ” workshopu bu yıl da yüreklerindeki derin sevgiyi anlamlı ve esprili bir dille anlatmak isteyen aşıkların sözcüsü oldu.

Keyveni’nin maharetli ustalarından hem göze hem de damağa hitap eden lezzetli kurabiye ve pastalar yapmanın püf noktalarını öğrenen workshop katılımcıları ortaya çıkardıkları şık, neşeli ve bir o kadar da anlamlı kurabiyeleri bir an önce sevgiliye sunmanın sabırsızlığını yaşadılar. Kendi elleriyle yaptıkları aşk kurabiyelerinde, Sibel Ocak “seninle yıldızlara yürürüm”, Ayşegül Korkmaz “ömrüme ömürsün” , Neslihan Albayrak “sen iste kalbim feda“, Melis Erol “tek aşkım, ilk aşkım” diyerek aşklarını dillendirdiler. Selda Korkmaz’ın “ bir tanem “ deyişindeki şık ve creative sunum katılımcılar arasında beğeni topladı.

Keyveni Catering Genel Müdürü Sadık Çelik, gıdanın sadece fizyolojik ihtiyacın karşılanması olarak değil aynı zamanda göze, damağa ve dolayısıyla ruha da hitap ettiğini savunan bir firma olduklarını ifade etti. İnsanların sevdiklerine karşı hissettikleri duyguları hem göze hem de damağa hitap ederek anlatmak isteyenlere katkı sağlamak amacı ile böyle bir workshop düzenlediklerini belirterek tüm sevgililerin sevgililer gününü kutladı.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir