Zirvede SPA deneyimi

Kış turizmi müdavimlerine sadece konaklamasıyla değil, SPA olanaklarıyla da unutulmaz deneyimler yaşatan Bof Hotel Uludağ Ski Convention Resort, Daphne Spa & Fitness ayrıcalığıyla SPA deneyimini Uludağ’ın zirvesine  taşıyor.

14 yıllık deneyimiyle kayakseverleri ağırlamaya devam Bof Hotel Uludağ Ski Convention Resort, 1999 yılından bu yana SPA ve fitness alanlarında hizmet veren Daphne Spa & Fitness ile bu kış da çok iddialı! Uludağ dışında İstanbul ve Bodrum’da profesyonel Uzakdoğulu terapistleriyle SPA tutkunlarını ağırladıklarını belirten Daphne Spa & Fitness Yönetim Kurulu Başkanı Celal Uğurlu, “SPA hizmeti, özellikle kış turizmi için olmazsa olmaz bir tamamlayıcı bir unsurdur. 14 yıllık tecrübemizle, kayak tutkunlarının SPA’lara çok fazla ilgi gösterdiğini iyi biliyoruz. Daphne Spa & Fitness olarak verdiğimiz hizmet bizim için her şeyden önemli, 14 yıl bu özelliğimizle var olduk. Bu sene Uludağ’da sezon geç başladı, sömestr tatili ile birlikte otellerin doluluk oranı artacak. Kış turizmi tutkunlarına, iyi bir otel ve kayak merkezi seçiminde Spa özelliğini unutmamalarını öneriyoruz.  Hareketli bir sezona hazırız” dedi.

#BofHotelUludağSkiConventionResort #DaphneSpaFitness #SPA #Uludağ #CelalUğurlu #zirve #kayakturizmi #kışturizmi #dağdaspa

 

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir