Anasayfa » Gastro Güncel » Damak şöleni yaşamak için Radisson Blu Bosphorus İstanbul’a

Damak şöleni yaşamak için Radisson Blu Bosphorus İstanbul’a

Mart ayı boyunca Radisson Blu Bosphorus İstanbul Et Cetera restoranda “Hamsi Festivali” ve Cruise Lounge’da “Kestaneli Lezzetler” menüsünün tadına varabilirsiniz.

Radisson Blu Bosphorus İstanbul sizlere İstanbul Boğaz manzarası eşliğinde Et Cetera restoranda Mart ayı boyunca ezberinizi bozacak hamsi festivali ve Cruise Lounge’da kestaneli tatlılar ile bir damak şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Balık sezonun en lezzetlisi ve Omega 3 deposu olan hamsi, Executive Chef Ömer Esen tarafından Mart ayına özel olarak hazırlanan “Hamsi Festivali” menüsü ile Et Cetera restoranda sevenleri ile buluşuyor. Menüde ızgara hamsiden, hamsili pilava ve güveçte hamsi buğulamaya kadar birçok farklı lezzet bulunuyor.

Executive Chef Ömer Esen’in Mart ayı boyunca tadabileceğiniz diğer özel menüsü ise “Kestaneli Lezzetler”. Yüksek lifli bir besin olan kestanenin çikolata ile buluşmasına eşlik edecek limon sorbe, kestaneli sufle ve kestaneli brownie  ile Cruise Lounge’da bu lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

Artık gastronominin de bir köyü var!

Haber: Hatice Ünal Bilen Türkiye’nin ilk ve tek gastronomi köyü, Gastronomi Turizmi Derneği koordinasyonunda Bahçeköy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz