Anasayfa » Gündem » E.C.A. Nita serisinden fonksiyonel ve renkli çözümler

E.C.A. Nita serisinden fonksiyonel ve renkli çözümler

Günümüzde değişen mutfak dekorasyon trendleri yaşam alanlarımızdan biri olan mutfakları evimizin prestij alanları haline getirdi. Tüketicilerinin estetik ve fonksiyonel kaygılarına bir arada çözüm sunan E.C.A. Nita Esnek Çıkış Uçlu Eviye Bataryaları tam da istediğiniz gibi.

Dekorasyonda değişen trendler ve tüketim alışkanlıklarımızla birlikte mutfaklar ‘kişiselleştirilebilir’ yaşam alanlarına dönüştürülerek evlerimizin prestij ve konfor alanını oluşturuyor. Bu noktada mutfaklarını yenilemek isteyenler için E.C.A. Nita Esnek Çıkış Uçlu Eviye Bataryalarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Mutfaklarında huzur konseptini yakalamak isteyenler için beyaz, asaleti yansıtmak isteyenler için siyah, dinamizmi yakalamak isteyenler içinse kırmızı eviye batarya seçenekleri mevcut.

Fonksiyonelliğin tasarımla birleştiği E.C.A. Nita Esnek Çıkış Uçlu Eviye Bataryaları uzunluğu ve yüksekliği ayarlanabilir esnek çıkış ucu sayesinde kullanıcılara keyifli ve hayatı kolaylaştıran bir kullanım deneyimi sunmayı garanti ediyor.

Tüketicilerin estetik ve fonksiyonel kaygılarına çözüm sunarken kalite ve garanti konusunda da her zaman tüketicilerinin yanında olan E.C.A., diğer ürün gruplarında olduğu gibi Nita serisinde de ’Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’ diyerek Türkiye’de ilk defa 20 Yıl Garanti veriyor.

İnceleyin

Dedeman Turizm Grubu’na iki önemli atama

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan Park Dedeman Elazığ, Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz