Anasayfa » Manşet » Focus’tan turizm tesislerine profesyonel hijyen çözümleri

Focus’tan turizm tesislerine profesyonel hijyen çözümleri

Temizlik kağıdı kategorisinde geniş ürün yelpazesi ile ev dışı tüketim kanalına kaliteli ve hijyenik ürünler sunan Focus; işletmelerin tuvalet, banyo, mutfak ve masalarına pratik, tasarruflu ve estetik hijyen çözümleri sunuyor.

Ev dışı tüketim sektöründe kullanıcıların en hassas olduğu konu hijyendir. Bu nedenle müşteri memnuniyeti kazanmak ve başarı sağlamak isteyen bir işletme için hijyen sağlayan ürün ve sistemler kullanma gereksinimi kaçınılmazdır.

Temizlik kağıdı kategorisinde geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli ve hijyenik ürünler, pratik çözümler sunan Focus markalı ürünlerin tamamı el değmeden üretilmekte, paketlenmekte, hatta kolilenmektedir.

TUVALET VE BANYODA

Ev dışı tüketim noktalarında banyo ve tuvaletler, ortak kullanıma açık alanlar olduğundan bu alanlarda mikroorganizmaların üreyip çoğalması oldukça kolaydır. Şüphesiz bu alanlardaki hijyen kaygısı tüm kullanıcılar için en önemli konudur.

Elektrikli el kurutucularının oluşturdukları güçlü hava akımı bakterileri, tuvalet alanı içinde kurutucunun iki metre uzağına kadar yayabilmektedir. Oysa kağıt havlu kullanımı, parmak ve avuç içlerinde bakterilerin oluşumunu ciddi oranda azaltmakta, kağıt havlu kullanımı bakteri oluşumunu %77 oranında engellemektedir. Ayrıca kullanım sonunda kağıt havluların çöp kutularına atılmasıyla bakteri üremesi de sona ermiş olmaktadır.

KAĞIT KULLANIMINI AZALTAN; FOCUS QUICK

Sensörlü mekanizması sayesinde dokunmadan tek el hareketiyle kağıt havlu vererek kağıt kullanımını azaltan otomatik kağıt havlu dispenseri Focus Quick, sensör sistemi sayesinde alınan yaprağa kullanıcı dışında başkasının temas etmesini önlerken çapraz bulaşma riskini de ortadan kaldırmış olmaktadır.

TASARRUFTA İDDİALI; FOCUS POINT TUVALET KAĞIDI

Tuvalet kağıdı kullanımının yoğun olduğu noktalarda hem tüketim miktarını düşüren hem de kullanıcısına çok daha hijyenik ürün kullanma imkanı sunan Focus Point Tuvalet Kağıdı işletmelere tasarruf sağlama konusunda da iddialı. Tek yaprağı standart tuvalet kağıtlarına göre daha geniş olan Focus Point, her defasında bir yaprak alınmasını sağlayan içten çekmeli dispenseri sayesinde hem tuvalet kağıdını kirlenmeye, ıslanmaya karşı maksimum koruma altına alıyor hem de estetik dizaynıyla mekanlara şıklık katıyor.

MUTFAKTA

Mutfakta hijyen kurallarını uygulamakta en büyük göre, mutfak şeflerine ve mutfak personeline düşer. Personelin uyması gereken temizlik kuralları arasında en önemlisi el temizliğidir. Mikropların ellerden yiyeceklere bulaşması çok sık rastlanan bir olaydır. Eller, el yıkama talimatına uygun olarak yıkanmalı, dezenfekte edilmeli ve tek kullanımlık kağıt havlu ile güzelce kurulanmalıdır.

Focus Havlular, özel kanal sistemi sayesinde yüksek su tutma kapasitesine sahiptir. Focus Havlu çeşitleri, daha dayanıklı ve emicidir.

VE MASADA…

Restoranlarda düzgün bir masa düzeni, etkileyici servis ve şık bir masa görünümü oldukça önemlidir. Etkileyici bir masa da peçetesiz düşünülemez.

Focus Peçeteler, yoğun gözenekli ve lifli dokuları sayesinde her sıvıyı kolayca emer. Farklı ölçü ve katlama seçenekleri ile Focus Peçeteler yemek masalarına hoş bir görünüm katar ve kullanım kolaylığı sunar.

İnceleyin

Dedeman Turizm Grubu’na iki önemli atama

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan Park Dedeman Elazığ, Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz