Anasayfa » Etkinlik » MICE sektörü “yaza merhaba” dedi

MICE sektörü “yaza merhaba” dedi

Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı kapsamında Lazzoni Hotel’in ev sahipliğinde, 28 Haziran Cuma gecesi M.I.C.E. Sektörü profesyonelleri “yaza merhaba” demek üzere bir araya geldi.

2020’de ‘Production Talks’ etkinliğine ev sahipliği yapacak

2014’ten bugüne Turizm Medya Grubu çatısı altında düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşması olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, önümüzdeki sene “Production Talks” konseptiyle, Türkiye ve global sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Oscar sahnesinin tasarlayıcılarından Derek Mclane, 2000 senesinden bu yana Eurovision’ın Prodüksiyon Direktörlüğünü üstlenen Ola Melzig, Londra Olimpiyatlarının ışık tasarımcısı Tim Roudledge da, 2020 Production Talks sahnesinde ağırlanacak isimler arasında yer alıyor.

Hem keyifli hem lezzetli

Tüm sektörü bir araya getirerek Lazzoni Hotel ortaklığında gerçekleşen Hello Summer partisinde ‘Production Talks 2020’ konseptini tanıtma adına Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Buse Aydın tarafından misafirleri bilgilendiren bir sunum yapıldı. ACE of M.I.C.E. Summer Party, iş yoğunluğundan dolayı görüşüp fikir alışverişinde bulunma imkanı bulamayan sektör paydaşlarını bir araya getirerek, keyifli ve lezzetli bir akşam geçirmelerini sağladı.

 

İnceleyin

Aylin Güneşli, acentaların sesi olmak için bu dönem de aday!

TÜRSAB Şişli Bölge Temsil Kurulu (BTK) Başkanı Aylin Güneşli, 21 Ekim Pazartesi günü yapılacak TÜRSAB ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz