Anasayfa » Ürün » Porland’dan mutfak profesyonellerine Maria serisi

Porland’dan mutfak profesyonellerine Maria serisi

Standart desenlerin dışına çıkan Maria Serisi hem dayanıklılığı hem de zarafeti ile fark yaratacak! Porland, Maria serisiyle otel, restoran ve kafelerde fark oluşturan sunumlara imza atıyor. Standart desenlerin dışına çıkan seri, hem dayanıklılığı hem de zarafeti ile fark oluşturacak.

Porselen üretimini Türkiye’de gerçekleştiren Porland, yıllık 70 milyon adet üretimi ile hem ev hem de profesyonel kesime hitap eden binlerce çeşit, renk ve desen ürünü sofralarla buluşturmaya devam ediyor. Her yıl tasarladığı pek çok ürün ve koleksiyon ile sofra sanatına yön veren Porland, Maria serisiyle otel, restoran ve kafelerde fark oluşturan sunumlara imza atıyor. Özellikle a la carte restoranlar için tasarlanan Maria serisinde; farklı boylarda düz ve kayık tabaklar, kâseler, makarna tabağı, çukur tabak, tuzluk, biberlik ile tabaklı çay ve kahve fincanları bulunuyor. Rölyefli deseni ile uzun süre kullanım kolaylığı sağlayacak serinin, zarif ve şık tasarımı yanı sıra dayanıklılığı, çizilmezliği ve şeffaf yapısı tercih nedeni olacak.

İnceleyin

Profesyonel mutfaklar için yeni performans sınıfı: RATIONAL’den iVario Pro

iVario Pro profesyonel mutfaklar için yeni standartlar belirliyor. Temas ısısı ile çalışan pişirme sistemi, akıllı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz