Anasayfa » Gündem » Serhad Uslan, TGA TÜRSAB üyeliğine adaylığını koydu

Serhad Uslan, TGA TÜRSAB üyeliğine adaylığını koydu

İlos Travel’in sahibi Serhad Uslan, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) TÜRSAB üyeliği için adaylığını açıkladı.

Serhad Uslan TÜRSAB Genel Kurulu ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan TGA TÜRSAB üyeliği adaylığı için yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Basın Mensubu Dostlarım;
TÜRSAB Genel Kurulu’nun yapılacağı gün ile aynı zamanda yapılacak olan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) TÜRSAB üyelik koltuğu seçiminde adaylığım konusunda sizleri bilgilendirmek isterim.
Yaklaşık 29 yıldır sektörde faaliyet gösteriyorum. İstanbul Kadıköy’de iç turizm ile başlayan Seyahat Acentesi işletmeciliği  yaşamım, seyahat acenteciliği ( incoming) ve  otel işletmeciliği alanlarında aktif olarak devam etmektedir.
Geçmişte TÜRSAB yönetim kurulunda asil ve yedek üye olarak iki dönem görev yaptım ve çeşitli komitelerin sorumluluklarını da beraberinde devam ettirdim. Halen TÜRSAB, TÜROB, GÜMTOB, SKAL, KUTO, BAFTAA, KOMER, KODER ve UKTAŞ gibi meslek örgütleri, dernek ve işletmelerde aktif üyeliklerim devam etmektedir.
Bu deneyimlerle birlikte TGA’da TÜRSAB üyelik koltuğuna talibim.
Bilgilerinize sunarım. Saygılarımla.”

1960 Mardin doğumlu Serhad Uslan, Marmara Üniversitesi Almanca Ana Bilim Dalı mezunu olup Almanca ve İnglizce bilmektedir. 1988’de sektöre giren ve İlos Turizm’in sahibi olan, Uslan evli ve bir çocuk babasıdır.

İnceleyin

Metro Türkiye’den “Mutfağa Dönüşte” HoReCa’ya özel yol haritası

Metro Türkiye, Horeca’nın (otel, restoran, kafe) bir numaralı iş ortağı olma vizyonuyla sürdürdüğü çalışmalarına 1 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz