Anasayfa » Gündem » TravelShop Turkey, Hindistan’ın 5 ayrı şehrinde Türkiye’yi tanıtacak

TravelShop Turkey, Hindistan’ın 5 ayrı şehrinde Türkiye’yi tanıtacak

Dünya genelinde 100’e yakın workshop etkinliği ve B2B fuarı düzenleyen TravelShop Turkey, 28 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında Hindistan’ın 5 ayrı şehrinde Türkiye’yi tanıtmaya hazırlanıyor.

İlk olarak Bangalore, Ahmedabad ve Kolkata’da B2B etkinliği yapacak olan TravelShop Turkey, devamında Hindistan’ın en lüks fuarı olan BLTM Delhi Fuarı’nda ve ardından Hindistan’ın tek outgoing fuarı olan OTM Mumbai Fuarı’nda Bakanlık konseptiyle Türkiye standı açacak ve Mumbai’de Destination Turkey Çalıştayı organize edecek.

Murtaza Kalender’den tüm turizm firmalarına açık davet

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyada hızla büyüyen Hindistan pazarından maksimum fayda elde etmek amacıyla workshop ve fuar etkinliklerin yöneldiklerini ifade ederek, bu kapsamda özellikle MICE ve düğün gruplarını Türkiye’ye çekmeyi hedeflediklerini söyledi. Türkiye’nin tanıtımını yapan tüm turizm firmalarının etkinlerde yer alabileceğini belirten Kalender, “Workshop çalıştayımıza Türkiye’deki tüm firmaları davet ediyoruz, bekliyoruz” dedi.

Bakanlık standından farklı olmayacak

BLTM Delhi ve OTM Mumbai fuar stantlarının Türkiye teması ve Bakanlık konseptiyle oluşturulduğunun altını çizen Kalender, “Standımız Türkiye logosu ve görsellerini içerecek olup, Bakanlık standından da farklı olmayacak, böylelikle herkes eşdeğer konumda olacak” dedi. Şu ana kadar 20’ye kadar başvuru aldıklarını belirten Kalender, bu taleplerin artması halinde stand boyutlarının da genişletilebileceğini söyledi.

B2B ön randevulu ve talepli

Kalender, yapmış olduğu ön randevu çalışmalarının, tamamen kendi üretimleri olan benzersiz bir sistem olduğunu belirtirken bu sistem sayesinde ön randevu alınabilen, talepleri olan Hindistan firmalarının sistem üzerinden görüntülebileceği bir fonksiyona sahip olduğunu bildirdi. Tüm turizm sivil toplum kuruluşlarını da bu etkinlikte yer almak üzere davet eden Murtaza Kalender, tüm basın kuruluşlarını da aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını söyledi. Hindistan’daki workshop ve fuar etkinliklerine katılmak isteyen meslektaşların TravelShop Turkey ofisinden Alper Yağcı ile irtibata geçebileceklerini belirtti.

TtravelShop Turkey’in önümüzde etkinliklere ilişkin bir açıklama da yapan Murtaza Kalender, ACE of MICE Exhibition By Turkish Airlines Hosted Buyer programı mart ayında dini temalı Holy Lands ve mayıs ayında Yacth Cruise temalı workshoplarıyla da süreceğini aktardı.

TravelShop Turkey’in 28 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği etkinlik takvimi ise şöyle;

28 Ocak 2020 Workshop Bangalore

29 Ocak 2020 Workshop Ahmedabad

30 Ocak 2020 Workshop Kolkata

31 Ocak – 1 Şubat 2020 BLTM Fuarı New Delhi

3 Şubat -4 Şubat 2020 TFF/OTM Fuarı Mumbai

 

İnceleyin

Covid-19’a rağmen 917 milyon avro gelir…

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu’nun 2020’nin ilk yarısındaki konsolide geliri, COVID-19’un olumsuz etkilerine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz