Anasayfa » Etkinlik » 8. ACE of MICE Ödülleri Sahiplerini Buldu! İşte 2020 Etkinlik ve Toplantı Ödülleri…

8. ACE of MICE Ödülleri Sahiplerini Buldu! İşte 2020 Etkinlik ve Toplantı Ödülleri…

MICE sektörü uzun bir aradan sonra ACE of MICE Awards aracılığıyla muazzam bir törende bir araya geldi. Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri; 4 Eylül’de İstanbul Kongre Merkezi-ICC/ Harbiye Oditoryumu’nda gerçekleştirildi.

Gecenin sunuculuğunu MC Başak Koç ve Zeki Şen üstlenirken; Etkinlik ve Toplantı sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan ACE of M.I.C.E. Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesine iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman’ın başkanlığında ve Turizm Medya Grubu organizasyonuyla gerçekleşen Etkinlik ve Toplantı sektörünün Oscar’ı kabul edilen törende Volkan Ataman tüm konuklarını kırmızı halıda karşıladı. Açılış konuşmasında pandemi nedeniyle uzun süre ayrı kalan sektörün tüm önlemler alındığı takdirde tekrar eski günlerdeki gibi etkinliklerin gerçekleştirilebilme imkanının hala var olduğuna dikkat çekti. Sektöre moral ve motivasyon olan bu özel gecede uygun sosyal mesafe kuralları da sağlanarak yaklaşık 800 profesyonel ağırlandı.

Üst düzey önlemleriyle takdir topladı

Alınan üst düzey önlemler sayesinde etkinliklerin tekrar yapılabilir olduğunu göstermeye çalışan Turizm Medya Grubu sektörün takdirini topladı. Girişlerde dezenfektan tünelinden geçen misafirleri termal kameralı turnikeler karşıladı. Sadece ateşi 38 derecenin altında ve maske takan misafirlere açılan turnikeler sonrasında her bir misafire maske ve önlem kitleri dağıtıldı. Fuaye alanında bulunan sosyal mesafe koruyucu robotlar networking zamanı boyunca birbirine 1,5 metreden fazla yaklaşan misafirleri uyardı.

MICE Awards 2020 Onur ödülüne Türk Hava Yolları layık görülürken, ödülü Yurt içi Satış Başkanı Emre Menevşe adına MICE Sorumlusu Vildan Mataracı aldı, Mataracı, yaptığı konuşmasında tüm sektörün arkasında oldukları mesajını iletti.Muhteşem dans şovlarıyla seyirciyi büyüledi…

Görsel-işitsel sahne gösterileri alanında boy gösteren ekip yeni teklisi ile ilk kez ACE of MICE sahnesinde yer aldı. Yeni teklisinde pop kültürüne göz kırpan ekip, Amerikalı rap müzik sanatçısı James ile yaptığı iş birlikteliği ile eşine rastlanmamış bir şarkı yapma metodu denedi. Şarkı sözlerini bir yapay zekaya yazdıran ekip, görsellerin üretiminde de yine yapay zeka ve makina öğrenmesi kullandı. Müzik ve Görselin milisaniye bazında senkron edildiği bu gösteride  izleyicilere sinestezik bir deneyim sunuldu.

Bu yıl 8.si yapılan etkinlik ve toplantı sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapan ‘ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri 18 kategoride değerlendirildi. MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran ödüller şöyle:

8.Ace of M.I.C.E. Awards 2020 Onur Ödülü – Emre Menevşe (Türk Hava Yolları Yurt İçi Satış Başkanı)

En İyi Festival – Ref Productions Ve Anküge ( Anadolu Kültürlerini Araştırma Geliştirme Derneği) ” 9. Uluslararası Şefika Kutluer Festivali ”

En İyi Lansman Etkinliği – Proset Event ”Yarınınsuyu.Com”

En İyi Roadshow – Kansersiz Yaşam Derneği ”Yaşatır”

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi – Kromozom Event ” #Herkesduysun

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Juri Ödülü- Antalya Tanıtım Vakfı ”Eserler Ait Olduğu Yerde Güzeldir”

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Juri Ödülü-  En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Juri Ödülü- İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ”Sabiha Gökçen’de Dünya Dans Günü

Skyhub En İyi Incentıve Etkinliği – Nova Events ”Coca-Cola Company Türkiye Bilbao – St. Sebastian Incentive Organizasyonu”

The Decor Art En İyi Etkinlik – Figür MICE ”Turkcell Elçiler Zirvesi ”

8.Ace Of M.I.C.E. Awards 2019 Yılı En İyi MICE Yatırımı Nest Kongre ve Fuar Merkezi

En İyi Gerilla Etkinliği – New Generatıon Event ” Uefa Süper Kupa 2019 Finali ”

Proto Eventi Genel Müdürü Hakan Yılmaz Pronto Eventi En İyi Davet Etkinliği – Lobby Event Factory  ”Bir Usta Bin Usta Projesi 10. Yıl Gala Gecesi”

En İyi Çocuk Etkinliği – Krea M.I.C.E.” Turkcell 23 Nisan Çocuk Şenlikleri”

En İyi Spor Etkinliği -Sportsnet Group ”Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları 2019”

En İyi Stant Ve Etkinlik Alanı Tasarımı- Proset Event ”Unilever Pureline Lansman”

Europcar En İyi Konser- Delano Event ”Erol Evgin 50. Sanat Yılı Konseri ”

En İyi Etkinlik Prodüksiyonu – Illusionist ”Cev Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası Açılış Gösterisi”

7.ACE Of M.I.C.E. Exhibition By Turkish Airlines En İyi Stant- Accor Hotels

7.ACE Of M.I.C.E. Exhibition By Turkish Airlines En İyi Stant- Sedef Grup

En İyi Sahne Tasarımı -Oksijen Event ”Coca-Cola İçecek Büyüsü”

Etsmice En İyi Etkinlik Teknolojisi – Decol “Power In You”

En İyi AVM Etkinliği – Kromozom Event ” #Herkesduysun

En İyi Çıkış Yapan Etkinlik/Toplantı Yönetim Firması -Nova Event

En İyi Ses-Görüntü-Işık Uygulaması- Nohlab ”Journey”

#ACEofMICEAwards #ACEofM.I.C.E.ToplantıveEtkinlikÖdülleri #etkinliködülleri #mice #miceturizmi #turizmmedyagrubu

 

İnceleyin

Tarkan Akyüz listeledi: İşte Tarihi Yarımada otellerinin 4 ana sorunu!

Tarihi Sultanahmet Yarımadası’nın sorunlarına ilişkin yazılı bir liste paylaşan Old City Otelciler Platformu Başkanı Tarkan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz