Anasayfa » Gündem » Türkiye etkinlik endüstrisini globale taşıyacaklar

Türkiye etkinlik endüstrisini globale taşıyacaklar

TUED Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği, Avrupa’nın en etkili etkinlik derneklerini bir çatı altında toplayan ve Avrupa etkinlik endüstrisinin güçlü iletişimini, networking ağını ve birlikteliğini sağlayan LiveCom Alliance’a katıldı.

TUED Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, TUED’in LiveCom Alliance’a katılımı ile Avrupa etkinlik endüstrisindeki gelişmeleri daha yakından takip edebileceklerini, bu bilgileri Türkiye etkinlik endüstrisi ile sıklıkla paylaşacaklarını ve bu birleşmeden dolayı Avrupa etkinlik endüstrisi ile daha güçlü bağlar kurularak Türkiye’ye uluslararası pek çok etkinliği taşıyacaklarını belirtti. Tepeler, Avrupa etkinlik endüstrisinde, etkinliklerde Covid-19 güvenlik ve hijyen önlemleri ile ilgili çalışmaları da yakından takip edeceklerini ekledi.

Türkiye’yi global etkinlik endüstrisinde en etkili destinasyonlardan biri haline getirmek için kurulan TUED, bu birliktelik ile Türkiye’yi destinasyon olarak Avrupa ve global etkinlik endüstrisinde daha etkili bir şekilde tanıtmak için çalışıyor. 2016 yılında kurulan Livecom Alliance, Avrupa’dan 11 uluslararası etkinlik derneğini ve 750 etkinlik ajansını bir araya getiren, global etkinlik endüstrisinin önemli bir oluşumu.

#TUED #TürkiyeUluslararasıEtkinliklerDerneği #Avrupaetkinlikendüstrisi #LiveComAlliance #etkinlik #etkinliksektörü

İnceleyin

Tarkan Akyüz listeledi: İşte Tarihi Yarımada otellerinin 4 ana sorunu!

Tarihi Sultanahmet Yarımadası’nın sorunlarına ilişkin yazılı bir liste paylaşan Old City Otelciler Platformu Başkanı Tarkan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz