Ahmad Tea asil duruşuyla Türkiye pazarında

Lezzeti ve ünü çay kültürünün uzmanı İngiltere’den tüm dünyaya yayılan lüks çay markası Ahmad Tea ile artık siz de kendinizi ayrıcalıklı hissedin.

4 nesildir süren, değerli harman ve eşsiz lezzet deneyimiyle pek çok ülkede çay tutkunlarını bambaşka bir diyara davet eden İngiliz çay markası Ahmad Tea, bir fincan çayın mutluluğunu bilenler için Türkiye pazarına görkemli bir giriş yapıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki çay bahçelerinden özenle seçilerek işlenen lüks çay yapraklarıyla benzersiz bir teklif sunan, seçkin Ahmad Tea, keyifli anların, hoş sohbetlerin en lezzetli armağanı olmaya hazırlanıyor.

Yüzyıllardır süren çay ritüelini profesyonel ve asil İngiliz dokunuşuyla özelleştiren Ahmad Tea, zarif ambalaj tasarımları, büyüleyici fincanları ve şık kutu seçenekleriyle de göz dolduruyor.

ÇAY YAPRAKLARININ DANSIYLA GÖSTERİŞLİ BİR KÜLTÜRE MERHABA DEYİN!

Zengin ürün gamıyla üstün damak zevkine hitap eden Ahmad Tea, eşsiz aromasıyla çay aşıklarını kendine hayran bırakan Ahmad No.1 Serisi ve Klasik Çay Serileri ile siyah çayı baştan ortaya çıkartıyor. Enfes Earl Grey Çayı ise sıcacık anlarda muhteşem keyfi bir fincan çaya taşıyor.

Şimdi daha önce içtiğiniz tüm çayları unutun ve kendinizi muhteşem Ahmad Tea deneyimine bırakın… İster geçmişin ihtişamıyla süzülen paha biçilmez anlara yolculuk edin, ister gerçek bir lady gibi hissedin. Çayınızı bir gurme edasıyla yeniden keşfedin. Çünkü Ahmad Tea, lezzetiyle sihirli.

Ahmad Tea ayrıcalığını tüm seçkin market ve kafelerde yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir