Go Mongo klasiği…

Geleneksel konseptiyle Moğolistan’a ait doyumsuz lezzetlerin temsilcisi Go Mongo’nun Meydan’daki restoranındaydık… Mutfağınızda yapılacaklar listesinin başında Çikolata Soslu Krem Brulee’nin tarifi mutlaka yer almalı…

Go Mongo, misafirlerinin Moğol Barbeküsü yanında Asya mutfağının seçkin yemeklerinden de tatmalarına olanak sağlama fikri ile geliştirilmiş; Tayland, Endonezya, Vietnam, Çin ve Hint mutfaklarının seçkin örnekleriyle zenginleştirilmiş özel bir restoran. Güncel, keşfedici, sosyal; aynı zamanda Doğu mutfağı ile Batı hizmet kültürünün buluştuğu özel bir konsepti var. Go Mongo, özellikle “Mongolian Barbeque” ürünleri sayesinde besleyici olduğu kadar lezzetli yemekleriyle de dikkate değer bir mekan. Go Mongo mutfağı, “yemeğin basit hazırlanış biçimi ve beş duyuya hitap etmesi” ilkesiyle öne çıkıyor. Ayrıca, “Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan Go Mongo, Türk damak tadı ve beğenileri dikkate alınarak özenle hazırlanmış bir mönüye sahip.

DİLEDİĞİNİ SEÇ, AFİYETLE YE..!
Go Mongo, geleneksel konseptiyle Moğolistan’a ait doyumsuz lezzetlerin temsilcisi. Türkçe adıyla Moğol Barbeküsünün Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi özelliğini taşıyor. Suadiye’deki restoranından geniş bir kesime paket servis hizmeti veriliyor. Moğol Barbeküsündeki yemeğinizi kendi elinizle seçiyor, pişirilirken izliyor, izlerken nefis kokuları içinize çekiyor ve afiyetle yiyebiliyorsunuz. Böylece beş duyuya sahip olarak yemeğin keyfini çıkartıyorsunuz. Barbekü etlerin yanına yakışacak 20 çeşit sos seçeneği ile mutfağın en ince detaylarını keşfedebiliyorsunuz. Restoranın fit bölümünden her daim taze, düşük kalorili, az yağlı ve yüksek vitaminli, kolesterol ve yağ oranı belirlenmiş lezzetleri bir arada görmeniz mümkün. Moğollar Hint mutfağına etleri tandırda pişirme geleneğini kazandırırken, Çin mutfağına (özellikle de Kuzey Çin mutfağına) “Hot Pot’ta” veya sac üstünde et ve sebze pişirme kolaylığını getiriyor. www.gomongo.com.tr adresinden daha geniş bilgi edinilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir