Pattıserıe de Pera Nişantaşı’nda

Fransız pastanesi Patisserie de Pera; özel pastaları, el yapımı çikolataları, rengarenk makaronları, profiterol, kek, sandviç ve daha pek çok unutulmaz lezzetiyle Nişantaşı’nda Brandroom’da.

Fransız pastacılık geleneğini yıllardır devam ettiren Patisserie de Pera, artık sadece Pera Palace Hotel, Jumeirah’da değil, Nişantaşı’nda Brandroom mağazasının içindeki özel alanında da lezzet düşkünleri ile buluşuyor. Patisserie de Pera; sabah kahve keyfiniz esnasında, öğle aralarındaki tatlı kaçamaklarınızda, iş çıkışlarınızda ya da alışverişten yorulup, dinlenmek istediğinizde özlediğiniz lezzetleri beğeninize sunuyor.  Ayrıca pasta ve sandviçler 18.00-20.00 saatleri arasında yüzde 50 indirimli olarak satışta.  Mis gibi kokan bir fincan kahve ile davetkar bir dilim kekin hoş sohbetlerinize eşlik edeceği pastanede, Pera Palace Hotel, Jumeirah farkı ile sizleri bambaşka bir deneyim bekliyor.

Haftaiçi ve cumartesi 10.00-20.00, pazar günleri ise 12.00-20.00 saatlerinde hizmet veren mekanda iki gün öncesinden vereceğiniz siparişlerinizle; düğün, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerinizde de bu benzersiz lezzetleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir