CafeCadde Etiler Nispetiye Caddesi’nde hizmete girdi

18 yıldır Bağdat Caddesi ile özdeşleşen CafeCadde yeni şubesini restoran ve kafe zincirlerinin yeni gözdesi bir caddede, Etiler Nispetiye Caddesi’nde açtı.

Uzun yıllardır konut sektöründe faaliyet gösteren Kılıçoğlu İnşaat tarafından isim hakkı alınarak 1 milyon USD yatırımla faaliyete geçirilen CafeCadde Nispetiye Caddesi 500 m2 kapalı ve açık alana; 250 kişi kapasiteye sahip.

Sezgi Beğendik Mimarlık şirketi tarafından tasarlanan café-restoran, girişinde açık mutfak bulunan iki katlı villa ve villanın 3 tarafındaki bahçesiyle bölgenin en büyük kafelerinden birisi oldu. CafeCadde’nin tarzı gereği mekanda sıcak renkler ağır basarken dekorasyonun genelinde klasik, modern ve retro çizgilerin harmanlaması dikkat çekmekte.

CafeCadde’nin kurucu ortaklarından Turan Turanlı franchise koşullarını sıralarken “doğru yerde ve doğru kişiyle” olmasının ilk öncelikleri olduğunu ifade ediyor. CafeCadde franchise şubeler için mekanın büyüklüğüne göre 150 bin Euro’ya kadar know-how bedeli talep ediyor. Aylık cirolara uygulanan royalty oranı ise % 6 olarak belirlenmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir