Anneler Günü’nde ‘Brunch’ Keyfi Sheraton Ataköy Hotel’de

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, 13 Mayıs Pazar Anneler Günü’nde tüm anneleri keyifli bir haftasonuna davet ediyor. Annelerinize harika bir brunch veya Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in deluxe odalarında konaklama, Positive Spa aktiviteleri ve havuz keyfi hediye edebilirsiniz..

Dünyada milyonlarca insanın sevgiyle kutladığı ve kutlandığı Anneler Günü’nde Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Cook Book Restaurant’ta annelere ve sevdiklerine özel bir brunch düzenliyor.

Annelere özel brunch

Bu özel günde Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, brunch keyfi boyunca birbirinden özel gurme lezzetleri kişi başı 70 TL olarak sunuyor. Dünyada milyonlarca annenin, çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anıldığı Anneler Günü’nde Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, anneleri, 12:00- 15:00 saatleri arasında Türk ve uluslararası yemeklerin sergileneceği açık büfeye bekliyor. Brunch’a sevdikleriyle birlikte gelen anneler ise brunch keyifini ücretsiz olarak yaşıyor.

Anneleriniz bizim misafirimiz..

13 mayıs  Pazar günü annelerinize hediye edebileceğiniz Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in anneler günü  paketi  ile deluxe odalarda iki kişilik  konaklama, Positive Spa kullanımı, açık havuzda güneş keyfi, Pazartesi sabah keyifli bir kahvaltı yer alıyor. 161 € değerindeki  anneler günü paketimizde, anneniz bizim misafirimiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir