Pera Palace Hotel’den Sevgililer Günü’ne özel konaklama paketi

İstanbul’un en romantik oteli tarihi Pera Palace Hotel, Jumeirah Sevgililer Günü’nde, çiftlere özel saatler vaat ediyor.

14 Şubat’ta unutulmaz bir gün geçirmek isteyen aşıklar, farklı konaklama paketlerinden birisini tercih edebilecekleri gibi, Kubbeli Salonda’ki Sevgililer Günü  çay saatine katılabilir; kristal çay bardakları, gümüş çatal bıçaklar ve aşk temalı zengin açık büfe ile İlham Gencer’in aşıklara özel çalacağı piyanosu eşliğinde başbaşa romantik dakikalar geçirebilirler.

Dileyen çiftlerse yüz yılı aşkın bir süredir nice aşıkların buluşma noktası Patisserie de Pera’dan kalp şeklindeki aşk makaronları ve cup keklerle aşklarını ifade etmenin en tatlı yolunu bulabilirler.

Başbaşa unutulmaz bir akşam geçirmek isteyen çiftler ise özel dekore edilmiş Agatha Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde Executive Chef Arif Kemal Doğan’ın hazırladığı, yemek sonrası bayanlara kırmızı bir gülün de hediye edileceği romantik bir akşam yemeği yiyebilirler.

PERA PALACE’TA AKŞAM YEMEKLİ KONAKLAMA PAKETİ 

Bu paketi tercih eden çifler, isteklerine göre Deluxe Pera mazaralı veya Deluxe Haliç manzaralı odalarda birer kadeh rose şampanya ve çikolata ile kaplanmış çilekler ile karşılanıp, Agatha Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek beş aşamalı akşam yemeğine katılabilir.

YEMEKSİZ KONAKLAMA PAKETİ

Sevgililer Günü akşamını Pera Palace Hotel, Jumeirah’nın romantik atmosferinde akşam yemeği almadan tercih eden konuklar için hazırladığı özel pakette çiftler, Deluxe Pera manzaralı veya Deluxe Haliç manzaralı odalarda karşılanacaklar. Ertesi sabah ise pakete dahil olan sabah kahvaltısı ile günü karşılayabilirler.

AGATHA RESTAURANT’TA 14 ŞUBAT AKŞAM YEMEĞİ

Sevgilisi ile birlikte unutulmaz anlar geçirmek isteyen herkes, Sevgililer Günü ruhuna uygun bir atmosfer ve birbirinden romantik seçeneklerin sunulduğu Pera Palace Hotel; Jumeirah’da rüya gibi bir gün geçirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir