Anasayfa » Marka » Avustralya’nın en büyük tema parkında Polin Waterparks imzası

Avustralya’nın en büyük tema parkında Polin Waterparks imzası

Dünyada 108 ülkede 3.000’den fazla gerçekleştirdiği su parkı projesi ile Türk ihracatının önemli oyuncuları arasında yer alan Polin Waterparks, Avustralya’nın en büyük tema parkı Dreamworld’de yer alan Whitewater World su parkına eklediği yeni su kaydıraklarıyla, su parkları sektöründeki liderliğini bir kez daha kanıtladı.

Avustralya’nın Queensland eyaletinin güney ucunda bulunan yarı tropik iklimi, güneşli günleri, sörfe uygun plajları, su yolları ve kanallarıyla ünlü olan Gold Coast, her yıl birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Gold Coast’ta yer alan Dreamworld, her yaşa hitap eden eğlenceli dünyasıyla Gold Coast ziyaretçilerinin uğrak noktalarından biri. Dünyaca ünlü birçok karakterden ilham alınarak geliştirilen Dreamworld’de su parkına eklenen Polin Waterparks imzalı su kaydırakları, misafirler için eğlencenin yeni adresi oldu.Whitewater World, yenileme çalışmaları için yaptığı 7 milyon dolarlık yatırımın içinde Fully 6 adını verdikleri Polin imzalı 5 adet farklı, eşsiz kayış deneyimleri sunan, rengarenk ışık efektleri kullanılan su kaydırağını da dahil etti. Proje, Polin Waterparks’ın Avustralya ofisi ve Swimplex Aquatics ortaklığı ile başarı ile tamamlandı. Böylece Polin Waterparks, eğlence sektöründe dünyaca ünlü büyük gruplardan oluşan referanslarına bir yenisini eklemiş oldu.

#polinwaterparks #sukaydırağı #SwimplexAquatics #tatil #turizm

İnceleyin

Ar Yıldız Genel Müdürü Yalım Yönter: “Pandemi, marka değerimizi bir kat daha artırdı”

Haber: Hatice Ünal Bilen – Fotoğraflar: Hakkı Günerkan 1948 yılından bu yana çelik mutfak sektörünün ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz