Banyonuzda Bir Sanat Eseri: Geberit Monolith

Yenilikçi ve farklılaşan yaklaşımlarıyla yaşam kalitesini yükselten Geberit, son teknoloji ve üstün işlevselliği çarpıcı bir tasarıma sahip olan Geberit Monolith ile birleştiriyor.
58 Hi-Tech Ekim’12 Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir
ürün olarak yerden tasarruf sağlayarak banyolarda yer alıyor.
Geberit Monolith, seramik rezervuarlar için modern bir alternatif sunarken birçok yere oturan ve asma klozet modelleri ile uyum sağlıyor. Ayrıca Geberit AquaClean8000 ve 8000plus ile uyumlu modeli de bulunuyor.
Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayarak, gerekli tüm teknolojiyi montajı kolay ve farklılık için pek çok kapsamı birlikte sunan basit bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor.
Seçkin Renk AlternatifliBanyolarda yenilik arayanlar için IF tasarım ödüllü Monolith, sunduğu siyah, beyaz, yeşil ve toprak rengi alternatifleriyle
göz doldururak stil sahiplerine hitap ediyor. Minimalist çizgisi ile modern banyolar oluşturan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir