Bir Saray Masalı Nar Sophia Sultans Sultans Açıldı

Nar Turizm A.Ş. İstanbul Sultanahmet’te sadece 4 odaya sahip lüks butik otel inşa etti. Otelin odalarına Kanuni Sultan Süleyman’ın eşleri Gülfem, Mahidevran, Hürrem, Fül-Dane Sultan’ın adları verildi.

Osmanlı zarafetine uygun dekorasyonuyla “Nar Sophia Sultans” otel, lüks ve konfordan ödün vermeyenler için bir kaçış noktası…

 

Osmanlı döneminin tüm görkemini yansıtan “Nar Sophia Sultans suitleri birbirinden şık zevkle döşenmiş. Her katta tek oda bulunan butik otelde, odalara Kanuni Sultan Süleyman’ın eşlerinin isimleri verilmiş.

Giriş katı + 4 kattan oluşan ve sadece 4 odası bulunan, kişiye özel servis ile hizmete hazırlanan otelde her kat bir Sultanın isimi ile anılacak. Sultanahmet Meydanına çok yakın bir konumda bulunan otelde konaklayan misafirler sabah 8 ile öğlen 12 arasında istedikleri saatte kahvaltılarını odalarına sipariş edebilecektir. Ayrıca 24 saat odalarına özel hizmetlinin de yer alacağı otelde kişiye özel servis yapılacak.

Kanuni döneminin ihtişamını yansıtan, özel olarak dizayn edilen mobilyalar değerli misafirlerine Sultanlara layık bir atmosfer sunuyor. İçeriye girdiğiniz andan itibaren geçmişi yansıtan ambiyansı ve iç mekân tasarımıyla Osmanlı saraylarının ihtişamına kapılacaksınız. Odalarda yer alan size özel mutfağınızda dilerseniz Osmanlı dönemine ait yemekleri yapmanız için yemek kitabınız da sizi bekliyor olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir