Şirketler Artık Butik Otelleri Tercih Ediyor

İş dünyasında toplantıların trendi değişiyor. Artık büyük şirketler karmaşık ve yoğun günlük hayattan uzak, özel hizmet sunan butik otellerde toplantı yapmayı tercih ediyor. Ataşehir’in tasarımı ve hizmetiyle fark oluşturan yeni yüzü Balsamo Suits toplantıları şehre yakın ama sakin bir ortamda yapmak isteyenleri ağırlıyor.

İstanbul’un Anadolu yakasının öne çıkan ilçelerinden Ataşehir, iş dünyasının buluşma noktası olmaya devam ediyor. Hem ulaşım açısından kolay hem de “eğlence-alışveriş” merkezlerine yakın olması sebebiyle iş toplantıları ve özel davetler için sıklıkla tercih edilen bölgede, Balsamo Suits ayrıcalıklı hizmeti ve mükemmel lokasyonuyla farkını ortaya koyuyor.

balsoma2

İstanbul’a iş seyahati için gelen ya da İstanbul’da Anadolu yakasında toplantı yapmak isteyenler için farklı paketler sunan otel, ayrıca konaklamak isteyenleri de konforlu ve rahat odalarıyla buluşturuyor. Sanat, konfor, sadelik, huzur, dinamizm gibi kavramlara orijinal yorumlar katarak dekore edilen otelde 12 kişiden 120 kişiye kadar olan etkinlik ve toplantılar düzenlemek mümkün. 3 toplantı odası, 1 balo salonu ve 30 odası ile hizmet veren Balsamo Suits’in profesyonel ekibi, etkinlik yapan ya da konaklayan misafirlerine kusursuz hizmet sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir