İnoksan, GulFood’da Profesyoneller ile Buluştu

Endüstriyel mutfak sektörünün parlayan yıldızı İnoksan, globalde sesini duyurmaya devam ediyor. Dubai’de düzenlenen ve Ortadoğu’nun en büyük gıda ve catering fuarı olarak nitelendirilen GulFood’a bu yıl da görkemli standı ile katılan mutfağın lideri, Ar-Ge harikası yepyeni ekipmanlarıyla fuarda boy gösterdi.

Gıda, içecek, otel ve catering ekipmanları, paketleme, işletme makineleri, teknoloji ve ekipmanlarının yer aldığı Ortadoğu’nun en kapsamlı gıda ekipmanları fuarı olarak nitelendirilen GulFood, bu yıl 23 – 27 Şubat tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşti. 26 yıldır dünya çapında ilklerin sergilendiği fuarda dikkatleri üzerine çeken İnoksan, fuar boyunca Körfez ülkeleri, Güney Asya, Afrika ve Avrupa’dan ziyaretçileri standında ağırladı.

Üretiminin %35’ini 60’ı aşkın ülkeye ihraç eden güçlü marka, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında konumlanan bayileriyle mutfağın kalbinde olmayı sürdürüyor. Yurtiçi ve yurtdışında dünyaca ünlü markaların mutfaklarını tasarlayan endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan, bir mutfağın ihtiyacı olan tüm ürünleri insan sağlığı ve enerji tasarrufu öncelikleriyle üretiyor.  Uluslararası standartlarda ürettiği ekipmanları ile hem çevreye dost, hem hijyenik, hem de enerji tasarruflu duruşunu ön plana çıkaran İnoksan, bu sayede hizmet sunduğu markalara sadece işlerine odaklanmalarını, gerisinin İnoksan tarafından düşünüldüğünü hatırlatıyor ve kusursuz müşteri memnuniyeti sağlıyor. Dünyaca ünlü GulFood Fuarı’nda Ar-Ge harikası yeni ürünlerini sergileyecek olan İnoksan, inovatif tasarımlarıyla profesyonellerin yoğun ilgisini çekmeye hazırlanıyor.

inoksan1

Dünyanın en kapsamlı gıda ekipman fuarları arasında nitelendirilen GulFood’a ilişkin görüş bildiren İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık: “Dünya çapında merakla beklenen ve sektör oyuncularının güçlü bir şekilde hazırlandığı GulFood’a bu yıl da katılıyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Son dönemde globalde yaptığımız işbirlikleri ile İnoksan markamızın adını sıkça duyurduk. Bu nitelikli işbirliklerini GulFood Fuarı ile pekiştireceğimize inanıyorum. Umarım fuar sektörümüz için olumlu gelişmelere sahne olur” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir