Büyük Tarabya Oteli geri dönüyor

Yüzyıllık bir mirası taşıyan Büyük Tarabya Oteli, Bayraktarlar Holding’in 350 milyon dolarlık yatırımıyla gerçekleşen yapılandırma çalışmaları sonrasında The Grand Tarabya ismi ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

The Grand Tarabya ayrıca henüz hizmete girmeden dünyanın en lüks ve benzersiz yaklaşık 450 otelinin üye olduğu Leading Hotels of the World (LHW) platformuna üye olma başarısına da sahip oldu.

Tarabya’nın simgesi haline gelen, Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı otellerinden Büyük Tarabya Oteli, Bayraktarlar Holding tarafından satın alınmasının ardından geçirdiği restorasyon ve renovasyon süreci sonrasında The Grand Tarabya ismi ile 2013 yılının Şubat ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

350 milyon dolarlık yatırımla yenilenen The Grand Tarabya; eşsiz manzaralı 248 lüks oda, tasarımı ve hizmetiyle farkını ortaya koyan 30 Service Apartments, 4 bin metrekarelik SPA, 3 restaurant, 14 toplantı salonu, 1,280 metre karelik balo salonu, 445 metre karelik panoramik toplantı salonu, doğal gün ışığı alabilen fitness merkezi ile açık ve kapalı havuz gibi ayrıcalıklı özellikleri bulunan otel tarihi dokusuyla ve uluslararası hizmet standartlarıyla yeniden İstanbul’un en önemli simgelerinden biri olmayı hedefliyor.

THE GRAND TARABYA, LEADİNG HOTELS OF THE WORLD ÜYELERİ ARASINA GİRDİ

The Grand Tarabya, dünyanın en lüks yaklaşık 450 bağımsız otelinin bağlı olduğu, kendisine üye otellerin kalitelerini yüksek standartlar çerçevesinde düzenli olarak denetleyen, aynı zamanda onların satış, pazarlama, rezervasyon sistemlerini yürüten bir kuruluş olan Leading Hotels of the World (LHW) üyesi oldu.

Bir otelin LHW’ya üye olabilmesi için belirlenmiş 800 kalite ve servis standardından en az yüzde 85’ini karşılama koşulunu yerine getiren The Grand Tarabya, bu ayrıcalıklı hizmeti yaklaşık yüzyıllık tarihi mirası koruyarak Türkiye’de misafirlerine sunmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir