Caffe Nero ile Meyve Bombardımanına Hazırlanın

Yaz günlerinin meyvesiz geçirilmeyeceğine inanan Caffé Nero, dost sohbetlerini meyve bombardımanıyla neşelendiriyor. Enfes meyvelerle hazırlanan yiyecek ve içecekler lezzet tutkunlarını olduğu kadar formunu korumak isteyenleri de cezbedecek.

Meyve salatasından portakal-böğürtlenli müsli yoğurta, taze meyvelerden hazırlanan Fruit Booster’dan meyveli ya da naneli milkshake çeşitlerine, hatta portakallı mozaik pastadan meyve deposu enfes tartlara gözlere ve mideye ziyafet çektiren seçenekleriyle Nero, yaz boyu uğranacak en renkli adres.

Yaz günlerinin meyvesiz geçirilmeyeceğine inanan Caffé Nero, dost sohbetlerini meyve bombardımanıyla neşelendiriyor. Enfes meyvelerle hazırlanan yiyecek ve içecekler lezzet tutkunlarını olduğu kadar formunu korumak isteyenleri de cezbedecek. Meyve salatasından portakal-böğürtlenli müsli yoğurta, taze meyvelerden hazırlanan Fruit Booster’dan meyveli ya da naneli milkshake çeşitlerine, hatta portakallı mozaik pastadan meyve deposu enfes tartlara gözlere ve mideye ziyafet çektiren seçenekleriyle Nero, yaz boyu uğranacak en renkli adres.

                                                                        

Gerçek meyve, gerçek lezzet

Meyveyle buzun mükemmel uyumundan doğan Fruit Booster ailesi alev gibi yanan günlerde lezzetli ve düşük kalorili bir serinlik sunuyor. Mango-passion fruit, çilek-frambuaz ve karadut-böğürtlen çeşitleri bulunan Fruit Booster ailesi, yazın doğal ve katkısız bir içecekle serinlemenin en sağlıklı ve rahatlatıcı yolu. Soğuk sütle meyve lezzetinin birleştiği Frappe Nero milkshake ailesi ise çilek, vanilya, muz ve naneli tatlarıyla hızla tazelenmenin en iyi yolu.

Caffé Nero’nun meyveli lezzet önerileri:

Soğuk İçecekler:

• Fruit Booster (Mango-Passion Fruit, Çilek-Frambuaz ya da Karadut-Böğürtlenli)

• Frappe Nero Milkshake (Çilek, Vanilya, Muz ya da Naneli)

• Sıkma Portakal Suyu

Yiyecekler:

· Salata Di Frutta (Meyve Salatası)

· Portakal ve Böğürtlenli Müsli Yoğurt

· Limonlu Fit Cheesecake

· Böğürtlenli Cheesecake

· Vişneli ve Çikolatalı Kek

· Elmalı Tart

· Meyveli Tart

· Tart di Frutti (Orman meyveli tart)

· Portakallı Mozaik Pasta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir