Caffé Nero’nun panilerini denediniz mi?

Öğle yemeğinde mozzarella-domates, Izgara Sebze, Fit Izgara Hindi gibi çeşitleri ile Caffé Nero’nun tadına doyulmayan paninilerini denemenizi öneririz.

Mozzarella, taze fesleğen, zeytinyağı gibi İtalya’ya özgü malzeme ve tariflerle hazırlanan paniniler, eski bir İtalyan yöntemiyle pişirilen ekmeğiyle sizi lezzet yolculuğuna davet ediyor. Isıtılırken eriyen peyniri, dumanı üstünde taze ekmek, zeytin ve fesleğen kokularıyla bu davete karşı koymak istemeyeceksiniz.

Kaliteli İtalyan kahvesi, sıcak atmosferi ve enfes Akdeniz lezzetlerinin kalbi Caffé Nero, en ateşli İtalyan lezzetlerinin başında gelen panini ailesiyle öğle yemeklerinin tadına tat katıyor. Mozzarella, taze fesleğen, zeytinyağı gibi İtalya’ya özgü malzeme ve tariflerle hazırlanan paniniler, yine eski bir İtalyan yöntemiyle pişirilen özel ekmeğiyle de sizi tam bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Mozzarella-domates, Izgara Sebze, Fit Izgara Hindi gibi çeşitleri olan paniniler hemen her damak tadına hitap ediyor. Paniniler, ekmekler gevrekleşip peynirler eriyene kadar ısıtarak servis ediliyor. Birbirine geçmiş taze ekmek, peynir, zeytin ve fesleğen kokularıyla siz de bu sıcak lezzete karşı koymak istemeyeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir