Celestyal, Journey’i denize indiriyor

Celestyal Cruises, filosunun yeni yıldızı Journey’i denize indirmeye hazırlanıyor. Rotasına Türkiye’yi de koyan cruise gemisi, eylül ayı itibariyle Kuşadası Limanı’na seferler gerçekleştirmeye başlayacak.


Celestyal Cruises, kapsamlı yenileme ve teknik bakım çalışmasının ardından yeni gemisi Celestyal Journey’in uzun zamandır beklenen detaylarını açıkladı. Journey her zamankinden çok daha fazla balkon süiti, 7 lüks yemek mekanı, 8 muhteşem bar ve lounge, geniş güneşlenme güverteleri, iki havuz ve tamamen sağlıklı yaşama adanmış bir güvertesi ile öne çıkıyor. Celestyal’in yeni gemisi Journey’in rotasında Türkiye de olacak. Eylül ayında denize indirilecek gemi, Kuşadası Limanı’na seferler gerçekleştirmeye başlayacak.

Kruvaziyer hattının ilk çatı katı süitine sahip

Celestyal Journey’deki 630 Dream Süit ve Cosmos kabinler, uyumak için bir yerden çok daha fazlasını sunuyor; misafirlere Ege Denizi’ndeki maceralarında gevşemek ve rahatlamak için bir sığınak olarak tasarlandı.  Yeni gemi ayrıca, kruvaziyer hattında birinci sınıf lüks gemi yolculuğu deneyimini sunan ilk özel teraslı çatı katı olan Stargazer Suite’i de görücüye çıkarıyor. Her biri balkonlu olan 120 Junior Dream Suite ve 28 Grand Dream Suite, misafirlerin geminin ziyaret ettiği destinasyonlara daha yakın olmasını, hem karadan hem de denizden keyif almalarını sağlıyor. Buna ek olarak, gemi yüzde 80 dış kabin ve yüzde 55 dış Cosmos kabinlere sahip olup adaları ve eşsiz manzarayı daha büyük kamaralara taşıyor.

#celestyalcruises #journey #türkiye #kuşadasılimanı #kruvaziyerturizmi #cruise #gemi #tatil #turizm #2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir