TUYED Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin (TUYED) Olağan Genel Kurulu Point Hotel Taksim ev sahipliğinde gerçekleşti.


Turizm sektörüne yönelik yazılı ve görsel basın yayın organlarında çalışan gazeteci, yazar, editör, muhabir ile araştırmacılarının 1996 yılında kurduğu bir dernek olan Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Genel Kurulu İstanbul’da Point Hotel Taksim’de gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurul’da Haluk Özsevim güven tazeleyerek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 3 yıl daha TUYED’in yönetimini üstlenmek üzere çalışmalara başladı.

Haluk Özsevim: “Yeni projelerimizi çok yakında açıklayacağız”

Haluk Özsevim, konuşmasında, TUYED için yeni bir dönemin başladığını belirterek; geçen dönem TUYED’e katkı sunan yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları soyledi: “Şimdi TUYED için yeni bir dönem başladı. Bana tekrar bu görevi layık gördüğünüz için herkese çok teşekkür ediyorum. Bu dönemde en önemli amacımız, Anadolu’ya yayılmak ve derneğimizi daha etkin hale getirmek olacaktır. Uluslararası ilişkileri güçlendirmek de amaçlarımızdan biridir. Daha güçlü bir TUYED için yönetim kurulu üyelerimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerçekleştirmek istediğimiz proje ve çalışmalarımızı da çok yakın bir zamanda açıklayacağız.” diye konuştu.

TUYED’in yeni Yönetim Kurulu: Haluk Özsevim (Başkan), Hasan Arslan (Başkan Vekili), Mehmet Güneli (Genel Sekreter), Belma Toprak Sönmezler (Sayman), Halil Öncü (Yönetim Kurulu Üyesi), Volkan Altıntaş (Yönetim Kurulu Üyesi), Mehmet Uluğtürkan (Yönetim Kurulu Üyesi)

Yönetim Kurulu Yedek: Tuncay Sevin, Burcu Ilgaz, Savaş Daş, Emre Baktıroğlu, Gönül Yıldırım, Mehmet Ali Doğan, Nusret Kafasıbüyük

Denetim Kurulu: İdris Taş, Hatice Ünal Bilen, Gülay Yücel Sarıkaya

Denetim Kurulu Yedek: Sebahattin Ercan, Özlem Kapar Bayburs, Bünyamin Tokmak

Danışma Kurulu: Mevlüt Yeni, Meliha Okur, Musa Alioğlu.

#tuyed #turizmyazarlarıvegazetecileriderneği #olağangenelkurul #turizm #yazar #gazeteci #haluközsevim #pointhoteltaksim

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir