Dedeman ACE of M.I.C.E Fuarı’nda Yerini Aldı

27 Şubat – 1 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenen Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’na katılan Dedeman Grubu mevcut ve yeni otellerini tanıttı.

Dedeman Hotels & Resorts International, Türkiye ve Global M.I.C.E. sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Exhibition fuar ve zirvesinde yerini aldı.

Dedeman Otelleri, 150’ye yakın toplantı salonu ve toplam 22.000 kişi üzeri kapasitesi ile iş dünyasına hizmet veriyor. Dedeman Hotels & Resorts International, Türkiye ve yurtdışındaki önemli merkezlerde konumlandırdığı otelleri ile farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilecek nitelikte alternatifler sunuyor. Dedeman Otelleri iş toplantıları, ürün tanıtımları ve sosyal organizasyonlar için ideal bir seçenek sunuyor. 45 yılı aşan tecrübesi, itinalı ve yüksek kaliteli servis anlayışı, teknik altyapısı, farklı ihtiyaçlar ve organizasyon katılımcı sayısına göre sunduğu çeşitli seçenekleri ile Dedeman, toplantılara değer katıyor.

Dedeman Grubu Projeleri Hakkında

2014 yılında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 4 yeni otelinin açılışını gerçekleştirecek olan Dedeman Grubu, Dedeman Bostancı ve Dedeman Oskemen Tavros otellerini hizmete sunacak. Kazakistan’ın önemli madencilik ve taşımacılık merkezi olan Oskemen’in uluslararası standartlardaki ilk oteli Dedeman Oskemen Tavros, İrtiş Nehri kenarında ve şehir merkezinde yer alıyor. Bölgenin önemli ticaret merkezlerinden birisi olan İrtiş Nehri bölgesindeki Dedeman Oskemen Tavros; toplantı salonları, farklı kategorilerdeki odaları ve SPA’sı ile hizmet verecek.

Dedeman’ın yakın zamanda açılması planlanan bir diğer oteli Dedeman Bostancı ise, şehir içi ulaşımı açısından önemli bir noktada yer alıyor. Dedeman Bostancı; sunduğu hizmetleri, merkezi konumu, görkemli balo salonu ve farklı dekorasyon seçenekleri ile şık organizasyonlar için İstanbul’da ideal bir mekan alternatifi oluşturuyor. Farklı restaurant ve bar alternatiflerine sahip Dedeman Bostancı, günün her saati misafirlerine keyifli vakit geçirme imkanı sunacak.

Dedeman ayrıca 2014 yılında Dedeman Park Bostancı ve Dedeman Park Izmailova Moskova otellerini de hizmete sunacak. 2015 yılında ise Dedeman Park Levent ile İstanbul’daki 4’üncü otelinin açılışını gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir