İstanbul’un Tatil Tadındaki Şehir Oteli Açıldı

Dünya genelinde hızlı bir büyüme içerisinde olan Carlson Rezidor Hotel Group’a bağlı Radisson Blu markasının İstanbul’daki ilk SPA oteli açıldı.

Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla; şehrin gürültüsünden uzakta Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumu, muhteşem SPA merkezi ve özenle tasarlanmış iç mimarisi ile İstanbul dışına çıkmadan tatil fırsatı sunan İstanbul’un tatil tadındaki yeni şehir oteli…

 Radisson Blu markasının İstanbul’daki ilk SPA oteli…

Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla; Tuzla’nın Aydınlı mevkiinde toplam 55000 metrekarelik arazi üzerine inşaa edilmiş, şehrin gürültüsünden uzakta yeşillikler içerisindeki konumu ile muhteşem bir SPA oteli. Kolin İnşaat & Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yatırımı ve inşaatı; ünlü iç mimar Tuncay Çavdar ve ekibi tarafından iç mimarisi üstlenilmiş olan otel; Radisson Blu markasının

İstanbul’daki ilk Spa oteli olarak 1 Şubat 2014 tarihi itibarı ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

 İstanbul için tatil vakti

Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla çagdaş bir anlayışla dekore edilmiş toplam 249 odası ile hizmet veriyor. Otel; balkonlu ferah odaları, içerisinde Türk Hamamı ve sauna bulunan birbirinden şık teraslı suitleri, dev SPA merkezi, muhteşem açık havuzu ve enfes lezzetler sunan restoranları  ile şehir içindeki tatilin yeni adresi. Otelin 4000 metrekarelik alan üzerine konumlanmış SPA merkezinde gün ışıgı alan kapalı havuz ve performans havuzu, Fitness Merkezi, birbirinden ferah masaj ve bakım odaları, saunalar, aroma buhar odaları, Türk Hamamları, özel havuzlu Spa suitleri, eglenceli macera tüneli ve Zen Bahçesi bulunuyor.

 Toplantılarınız daha rahat

Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla 3300 metrekare alan ve iki ayrı kat üzerine kurulu toplantı odaları ile toplantı oteli olarak da iddaalı. 580 metrekarelik ikiye bölünebilinir Balo Salonu, geniş fuaye alanına sahip 600 kişilik toplantılara ev sahipliği yapabilecek Konferans Salonu, 30 metrekare ile 260 metrekare arasında değişik büyüklüklere sahip 9 ayrı toplantı odası ile hizmet veren otel yaz aylarında havuz başı etkinlikleri için de oldukça ideal. Toplantı odalarında; son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, modern havalandırma ve aydınlatma sistemleri bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir