Dedeman misafirleri konakladıkça mil kazanacak

Dedeman Hotels & Resorts International ve Türk Hava Yolları arasında gerçekleşen iş birliğiyle Loyal Club üyesi misafirler gerçekleştirdikleri her konaklama üzerinden Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles kapsamında mil kazanabilecek.


Dedeman Hotels & Resorts International, Türk Hava Yolları ile yepyeni bir projeye imza attı. İki marka arasında gerçekleşen iş birliğiyle Loyal Club üyesi misafirler gerçekleştirdikleri her konaklama üzerinden Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles kapsamında mil kazanabilecek. Kampanya; Türk Hava Yolları’nın sadakat programı içerisinde yer alan en büyük yerli otel zinciri Dedeman’ın, ülke genelindeki seçili otellerinde geçerli olacak.

Her konaklama için 500 mil hediye

Bu kapsamda; Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri Dedeman’ın ülke genelindeki hizmete açık 25 otelinde gerçekleştirecekleri konaklamalarda 500 mile kadar mil kazanabilecek. Her otel için özel olarak belirlenen miller, konaklama sonrası ziyaretçilerin Miles & Smiles üyelik hesaplarına eklenecek.

Sinan Mısırlı: “Seyahatlerini de ayrıcalıklı kılmak istiyoruz”

Misafirlerinin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak markalarla gerçekleştirdikleri iş birliklerinin kapsamını sürekli geliştirdiklerini belirten Dedeman Hotels & Resorts International İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sinan Mısırlı: “İş birliğimiz kapsamında sadakat programımız Dedeman Loyal Club üzerinden, Miles&Smiles üyelerine sunduğumuz tüm avantajlar, misafirlerimizin beklentilerini karşılama konusunda hep bir üst seviyeye ulaşma vizyonumuzla birebir uyum içerisinde. Hedefimiz, Dedeman misafirlerinin yalnızca konaklamaları sırasında değil, seyahatlerinin her aşamasında kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri. Türk Hava Yolları bizim için sadece bir iş ortağı değil, misafir memnuniyeti odaklı bu çalışmamızda oldukça profesyonel bir çözüm ortağı oldu. İş birliğimizin uzun süre devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

#dedemaninternational #dedemanloyalclub #türkhavayolları #thy #mil #hediye #seyahat #konaklama #tatil #otel #turizm #sinanmısırlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir