Divan İstanbul kış günlerini beş çayı ile renklendiriyor

Divan İstanbul, beyazlara bürünmüş kış günlerini leziz çikolataları ve beş çayı ile renklendiriyor. 21 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında tadılabilecek Chocolate & High Tea menüsünde; Çikolatalı Krem Brüleden Zencefilli Çikolata Ganaj’a kadar sıradışı ve gurme lezzetler yer alıyor.

Kış aylarının soğuk ve beyazlara bürünmüş günlerinde, Divan İstanbul misafirlerine sıcacık bir menü sürprizi hazırladı. Üç ay boyunca her gün 15.00 – 17.00 saatleri arasında yudumlayacağınız çayınıza veya kahvenize, Divan’ın nefis çikolatalı lezzetleri eşlik ediyor. Bu benzersiz lezzetler yalnızca kişi başı 39 TL’ye sunuluyor.

Chocolate & High Tea Menu içeriğinde; Çikolatalı Hindistan Cevizi Şiş, Çikolatalı Krem Brüle, Baharatlı Karamel Soslu Çikolatalı Sabayon, Çikolatalı Dome Kek, Opera Kek, Çikolatalı Cenova Kek, Opera Kek, Çikolatalı Baklava, Üçlü Çikolatalı Mus Kek, Ahududu Jöleli Beyaz Çikolata Kakule Kek, Çilekli Çikolatalı Makaron, Çikolatalı Pralin Kek ve Zencefilli Çikolatalı Ganaj gibi sıra dışı ve gurme lezzetler bulunuyor.

Divan çikolatalarının tadına doyulmaz lezzetleri ile beş çayı sohbetlerinizi tatlandırmak için 21 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında Divan İstanbul’a mutlaka uğrayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir