Et Ürünlerine Yeni Alternatif: VEGGY

Farklı çeşitleri ve farklı lezzetleri olan Veggy, et ürünlerine vejetaryen alternatif olarak geliştirildi ve bitkisel proteinler ile hazırlandı. 

Her gün dünyada daha fazla insan tercihlerini vejetaryen beslenmeden yana kullanıyor. Et yemeyi tercih etmeyen ya da en azından bazı öğünlerinde ete alternatif arayanlar düşünülerek hazırlanan “VEGGY”, bu kategoride Türkiye’de geliştirilen ilk ürün.

ET ÜRÜNLERİNİ ARATMAYAN LEZZET

Etten bile yüksek proteine sahip Veggy, Bitkisel Schnitzel, Bitkisel Köfte, Bitkisel Döner ve Bitkisel Sote ile raflardaki yerini aldı. Et ürünlerini aratmayacak lezzetteki bu çeşitler yüzde 100 GDO’suz bitkisel protein içeriyor; hayvansal madde, koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor.

Bitkisel Schnitzel, kolesterolsüz bir ürün ve kolesterolü yüksek kişiler et yerine bunu rahatlıkla tüketebiliyor. Vejetaryenlerde eksikliği görülen B12 vitamini açısından da zengin bir ürün. Yüksek lif içeren Bitkisel Köfte ise tam bir demir kaynağı.

BEŞ DAKİKA ISITMAK YETERLİ

Zengin içeriği ile sağlıklı lezzetler sunan Veggy, aynı zamanda son derece pratik bir ürün. Özellikle çalışan kadının imdadına yetişecek olan ürünleri sadece ısıtarak 5 dakikada hazırlamak mümkün. Yalnız yaşayan ve tercihi sağlıklı beslenmekten yana kullananların da hayatını kolaylaştıracak bir ürün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir