Anasayfa » Turizm » Etihad, 5. kez “Dünyanın Lider Havayolu” seçildi

Etihad, 5. kez “Dünyanın Lider Havayolu” seçildi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, Katar’ın başkenti Doha’da gerçekleştirilen Dünya Seyahat Ödülleri gecesinde beşinci yıl üst üste en önemli ödülü alarak “Dünyanın Lider Havayolu” unvanına sahip oldu.

Etihad Havayolları gecede ayrıca “Dünyanın Lider First Class’ı” ve “Dünyanın Lider Havayolu Kabin Ekibi” ödüllerine de layık görüldü. Etihad Havayolları CEO’su James Hogan, “Bu denli önemli bir ödülde 5 yıl art arda en prestijli ödüllere layık görülmekten dolayı çok mutluyuz. Aldığımız ödüller başarımızın ve her zaman en üst standartlarda hizmet verme amacımızın taçlandırıldığını gösteriyor” dedi.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayoluşirketi Etihad Havayolları, Katar’ın başkentiDoha’da gerçekleştirilen Dünya SeyahatÖdülleri gecesinde beşinci yıl üst üsteen önemli ödülü alarak “Dünyanın LiderHavayolu” unvanına sahip oldu. EtihadHavayolları gecede ayrıca “Dünyanın LiderFirst Class’ı” ve “Dünyanın Lider HavayoluKabin Ekibi” ödüllerine de layık görüldü.Etihad Havayolları CEO’su James Hogan,“Bu denli önemli bir ödülde 5 yıl art arda enprestijli ödüllere layık görülmekten dolayı çokmutluyuz. Aldığımız ödüller başarımızın veher zaman en üst standartlarda hizmet vermeamacımızın taçlandırıldığını gösteriyor” dedi.

İnceleyin

Asya ve Avrupa’nın düğünleri Murtaza Kalender’e emanet!

Uluslararası Düğün Profesyonelleri Derneği (IADWP)’nin Avrupa ve Asya’dan sorumlu tek yetkilisi Murtaza Kalender! Bu yeni ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz