Form, VRF dalında Avrupa’da Yılın En İyi Distribütörü seçildi

Form VRF Sistemleri bu yıl Tayland’da ilk kez düzenlenen Mitsubishi Heavy Industries toplantısında VRF kategorisinde Avrupa’da “Yılın En İyi Distribütörü” (Excellent Sales of the Year) seçildi.

12-13 Aralık 2014 tarihlerinde Mitsubishi Heavy Insdustries Tayland Fabrika Distribütörler Toplantısı düzenlendi. Tüm dünyadan 40 Mitsubishi Heavy Insdustries temsilcisinin katıldığı toplantıda Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Form VRF Sistemleri, 2014 yılındaki yüksek satış rakamlarıyla “Yılın En İyi Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

TELATAR: TÜRKİYE’DE YÜZDE 20 PAZAR PAYINA SAHİBİZ

Toplantının sonunda gerçekleştirilen törende, ödülü Form VRF Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Telatar aldı. Telatar, “Form VRF Sistemleri olarak ilk kez düzenlenen bu törende başarımızın ödüllendirilmesinden dolayı oldukça mutluyuz. Her alanda verimliliğe inanan bir firmayız. Bu sene önemli satış rakamları elde ederek, Mitsubishi Heavy Industries’e de büyük oranda verimlilik sağladık” dedi. Merkezi ve VRF klima toplamında ciro bazında Türkiye’nin ikinci büyük firması olduklarını ve şu anda 5,000 adetin üzerinde VRF dış ünite satışları olduğunu ifade eden Selahattin Telatar, “Form VRF Sistemleri olarak VRF klima sistemlerinde Türkiye’de %20 pazar payına sahibiz. Türkmenistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Azerbaycan, Kazakistan ve Gürcistan gibi bölge ülkelerin de VRF servis ve satış noktaları Form VRF Sistemleri’ne bağlı. 2014 yılının değerlendirildiği toplantıda Mitsubishi Heavy Industries yetkilileri gelecek planlarını da aktardı. Buna göre 2017 yılının sonuna kadar VRF KX sistemlerinde (VRF) %7, ticari seri PAC sistemlerinde %9 ve ev içi seri RAC sistemlerinde ise %4 oranlarında pazar paylarında artış beklendiği paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir