Geleceğin Dev Adamlarına Barilla’dan Lezzet Dopingi

Barilla, lezzetli makarna ve sosları ile geleceğin yıldız basketbolcularının yanındaydı.

12 Dev Adam Basketbol Eğitim Kampı’nın son gününde Barilla’nın sponsorluğunda gerçekleşen piknikte dünyaca ünlü antrenör ve sporcular, geleceğin basketbolcularıyla buluştu. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde gerçekleşen piknikte antrenör ve sporcular geleceğin sporcu yıldızlarıyla deneyimlerini paylaşırken, Barilla da makarna ve soslarıyla bu unutulmaz güne eşsiz bir lezzet şöleniyle renk kattı.

Makarna Ziyafeti
Türkiye Basketbol Federasyonu 12 Dev Adam Basketbol Okulları tarafından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde düzenlenen 12 Dev Adam Basketbol Eğitim Kampı’nın son gününde gerçekleştirilen piknikte Barilla, lezzetli makarna ve sosları ile geleceğin yıldız basketbolcularının yanındaydı. Barilla’nın sponsorluğunda düzenlenen piknikte, dünyaca ünlü antrenör ve sporcular geleceğin dev adamlarıyla basketbol oynadı. Organizasyona ABD, Dubai, Afganistan ve Kıbrıs’tan katılan ünlü antrenör ve sporcular deneyimlerini geleceğin yıldız sporcularıyla paylaştı. Düzenlenen basketbol maçında kamp boyunca antrenörlerinden öğrendikleri taktikleri uygulama şansı bulan çocuklar, hemen ardından da makarna şöleniyle Barilla’nın birbirinden leziz makarnalarını tatma imkânı buldular.

Spora ve Sporcuya Destek
Sporcu ve antrenörler tarafından “Sporu meslek olarak seçmek isteyenler için bir yol haritası”nın da sunulduğu kampın sonundaki piknikte, dünyanın bir numaralı makarna markası Barilla da eşsiz lezzetli makarnaları ve soslarıyla sporcuların yanında yer aldı. Makarnanın lezzetli olduğu kadar sporcular için çok değerli bir besin kaynağı da olduğunu belirten şirket yetkilileri, Barilla’nın spora ve sporcuya katkısının bundan sonra da devam edeceğini ifade ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir