GiGi’den Farklı Sushi Seçenekleri

Şehrin en baştan çıkarıcı mekanından iddialı sushi menüsü.

İstanbul şehir yaşamının yeni ve benzersiz mekanlarından GiGi’nin yenilenen menüsünde, en lezzetli sushi seçenekleri ön plana çıkıyor.

Fransız bar- brasserie ruhunu, özgün dokunuşlarla İstanbullulaştıran GiGi, baştan çıkarıcı, şık ve gizemli ambiyansının yanı sıra yepyeni ve enfes sushi çeşitleriyle de aklınızın bir köşesinde yer edinecek. 

FARKLI LEZZETLERİN YENİ MEKANI

Yeme, içme ve eğlence sektörüne dünya standartlarında hizmet sunmayı amaçlayan GiGi’nin yeni sushi menüsü, bu sezonun en çok konuşulacak yeniliklerinden biri olacak. Dünya mutfağının en seçkin örnekleri ve Akdeniz mutfağını birleştiren yemekleriyle dikkat çeken GiGi’nin yenilenen menüsünde, pek çok farklı lezzetin yanı sıra ayrı bir menü olarak konuklara sunulan sushi seçenekleri, GiGi’de Uzakdoğu rüzgarı estirecek. GiGi sushi menüsünde yer alan yeni lezzetler Nigiri, Temaki, Mix Sushi Plate, Sashimi, Makimono başlıkları altında konuklarla buluşuyor.


İDDİALI DEKORASYON

İstinyePark Beymen’in içinde hizmet veren ve Fransız bar- brasserie ruhunu, özgün dokunuşlarla İstanbullulaştıran bir mekan olarak tasarlanan GiGi, Sinan Erül’ün imzasını taşıyan iddialı dekorasyonu ile de dikkat çekiyor. Günün erken saatlerinden, gece geç saatlere kadar hizmet veren bar ve lounge alanınında misafirlerine gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren GiGi, yeni sezonu başka bir yenilikle daha karşılıyor. GiGi’nin hafta sonu partilerinde, her Cuma akşamı 22.30-02.00 arası DJ Aydın, her Cumartesi 17.00-20.00 arası  ise ‘happy hour’ partileri misafirlerle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir