Kempinski’den Sıradışı Kış Tatilleri

Kempinski Kış Tatilleri’nde 15 Mart 2013 tarihine kadar % 35’e varan indirimler sunuyor.

Yaz saati uygulaması sona erdi, saatlerimizi kışa ayarladık ve havalar kararmaya başladı. Bir sonraki yaz tatiline daha çok var diyorsanız, kısa bir kış kaçamağı hemen yanı başınızda olabilir.

DÜNYANIN FARKLI KÖŞELERINDEN SIRADIŞI SEÇENEKLER

Güneşe karşı tembellik etmek ya da şömine karşısında romantizm; Kempinski “Kış Tatilleri” ile 15 Mart 2013 tarihine kadar % 35’e varan indirimlerle hepsi mümkün. Abu Dhabi Emirates Palace’da 1001 Gece Masalları kahramanları gibi yaşayıp güneşe doymak; İsviçre Alpleri’nin zirvelerinde, St Moritz’deki Kempinski Grand Hotel des Bains’da Buz Polosu Dünya Şampiyonası’nı izlerken karlarda yuvarlanmak; bir şehir içi kaçamağı yapıp Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da Boğaz’a karşı bir hafta sonu geçirmek ya da Siam Kempinski Hotel Bangkok’da baharat kokularının izinden gitmek seçenekler arasında. Seçenek sonsuz, vakit dar; tek bir kaçamak yetmeyebilir… Kış Tatilleri eş dost için de ayrıca harika bir hediye.

 

YERELLE UYUM IÇINDE STANDART HIZMET

Kıyı otelleri, tarihi simgesel mülkler ya da şehir otelleri; Kempinski’nin tüm otelleri stil ve kişilik sahibi ve bulundukları destinasyonun kültüründen ilham alıyorlar, bununla birlikte elbette tek bir ana felsefe etrafında toplanıyorlar: Rafine bir Avrupa zevki. Her Kempinski oteli, misafirlerine, bulunduğu destinasyonun özgün kültürünü özenli bir servisle birleştirilip unutulmaz bir seyahat deneyimi sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir