Go Mongo’dan Hindistan cevizi sütü çorbası ve dana etli noodle

Go Mongo’nun orijinal başlangıçlarından Hindistan Cevizi Çorbası, hafif acı tadıyla sonbahar serinliklerini karşılamak için iyi bir seçim. Wok tavada kara fasulye sos ve karışık sebze ile hazırlanan Dana Etli Noodle ise hem yemeklerin yanında lezzetli bir tamamlayıcı olarak hem de başlı başına bir yemek olarak tercih edilebilir.

“Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi Go Mongo, yaz mevsimi geride kaldığı için hafif bir hüzünle kendini yemeye verenleri keyifli bir lezzet yolculuğuyla teselli ediyor. Sonbaharı yeni lezzetler keşfederek karşılamaya ne dersiniz?

Başlangıçlardan Hindistan Cevizi Sütü Çorbası

Hindistan Cevizi Sütü Çorbası, kaşif ruhlu gurmelerin en çok rağbet gösterdiği başlangıçlar arasında. Hindistan Cevizi Sütü Çorbası, tavuk parçaları ve tavuk suyu ile Hindistan cevizi sütünün dengeli bir bileşimi. Hafif acı olan çorba, hafif serin havaların kendini hissettirmeye başladığı güz günleri için ideal.

Tamamlayıcılardan Dana Etli Noodle

Wok tavada dana eti ve kara fasulye sos ile kavrulmuş karışık sebzeli bir noodle olan Dana Etli Noodle Go Mongo müdavimlerinin favorileri arasında yer alıyor. Dana Etli Noodle, başlı başına bir şaheser olmakla birlikte, farklı Go Mongo lezzetlerini de mükemmel şekilde tamamlıyor.

Go Mongo’lar Suadiye, İstinye Park ve Meydan AVM’de

Yemeklerinin lezzeti ve konseptiyle misafirlerine Moğolistan’daki geleneksel ziyafetlerin doyumsuz tadını yaşatan Go Mongo restoranları şu adreslerde yer alıyor:

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir