İnoksan Soğutucular Cazip Fiyat Avantajı ile Şimdi Daha da Tasarruflu!

Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. İnoksan Soğutucular cazip fiyat avantajı ile şefleri bekliyor. İnoksan Soğutuculara 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olan %10 kampanya fırsatı ile sahip olmak mümkün. İnoksan Soğutucular yiyecekleri uzun süreler ilk günkü tazeliğinde muhafaza ederken, düşük enerji tüketimiyle de işletmelere fayda sağlıyor. Yüksek verimlilik ve tasarruf özellikleri ile dikkat çeken İnoksan Soğutucular şimdi cazip fiyat avantajı ile de fark yaratıyor…

Yüksek verimliliğinin yanı sıra tasarruf noktasında da fayda sağlayan İnoksan Soğutuculara cazip fiyat avantajı ile sahip olmak mümkün. Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu esasıyla üretilen ve işletmelere avantaj sunan İnoksan Soğutuculara, 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olan %10 kampanya fırsatı ile sahip olmak mümkün.

Yeni İnoksan Soğutucular, Şeflerin İşini Kolaylaştırıyor…

Yüksekliği ayarlanabilen tel dolap içi raflara sahip olan soğutucuların her kapısında 3 adet raf yer alıyor. Yiyecekleri en uygun şartlarda uzun süreler saklamaya imkan veren İnoksan’ın yeni soğutucuları, dijital özelliğine bağlı olarak Kondanser Temizleme Uyarısı, Yüksek Alçak – Sıcaklık Alarmı, Gıda Koruma Özelliği ile şeflerin işini kolaylaştırıyor.

Evoparasyon suyunu otomatik olarak su buharlaştırma sistemleri ile kullanıcının eli değmeden ortamdan buharlaştıran İnoksan Soğutucular, üretim sonrası performans, elektrik tüketimi, elektrik ve gaz kaçak testleri gibi en az 4 saat süren bir dizi testlerden geçirilerek müşterilere sorunsuz ve gerekli enerji verimliliğine ulaşmış olarak ulaşıyor.

HACCP standartlarına uygun, HCFC içermeyen (doğaya zarar veren reaksiyon gazlar) poliüretan kullanılan İnoksan Soğutma Sistemleri’nde homojen izolazyon verimliliği artırıyor ve daha etkin bir soğutma elde edilmesini sağlıyor.Yiyecekleri uzun süreler ilk günkü tazeliğinde muhafaza ederken, düşük enerji tüketimiyle de işletmelere fayda sağlıyor.

#İnoksan #İnoksanSoğutucular #Soğutucu #CazipFiyat #Tasarruf #Fiyat #Avantaj

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir