GROHE K7 Mutfak Bataryasında Yeni Bir Çığır Açıyor

Profesyonel mutfaklarda özel şeflerin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen GROHE K7 mutfak armatürü, benzersiz işlevselliği ile ön plana çıkıyor.  Estetik tasarım ve kusursuz kullanım rahatlığı ile akıllı özellikleri ve yüksek kalitede kaplamayı bir araya getiren mutfak bataryası, mekanik ve dijital kumanda edilen modelleriyle günlük mutfak işlerini yük olmaktan çıkarıp keyfe dönüştürüyor.

 

Dayanıklı ve son derece işlevsel GROHE K7 armatürler, büyük ticari mutfaklarda yer alan tam  profesyonel bir modüler sistem olarak her ihtiyaca çözüm sunacak şekilde tasarlandı. Hem profesyonel akış seçeneği sunan model hem de diğer K7 armatürler, yan akış özelliği veya tek delikli ve çift delikli kurulum için çeşitli seçenekler sunuyor.  Mühendislik ve tasarım açısından büyük beğeni toplayan mekanik ve dijital armatürler, minimalist mimari tasarım, şekil ve fonksiyonun mükemmel bir birleşimi.

Profesyonel ve kullanışlı

K7′nin detaylara özen gösterilerek oluşturulmuş fonksiyonelliği, mutfakta keyif vaat ediyor. 360 derece hareket kabiliyetine sahip olan uzayabilen profesyonel akış sistemi tek elle kullanılabilmesi nedeniyle kullanıcılara her yönde tam hareket özgürlüğü sağlıyor.  Sprey ve normal akış seçenekleri arasında geçiş yapmak için suyu kapatmak da gerekmez. SpeedClean teknolojisi, başlıklarda kireç oluşumuna karşı güvenilir ve koruyucu bir rol üstleniyor ve böylece akış sürekli olarak en yüksek performansta gerçekleşiyor.  GROHE K7′nin tek kumanda kollu bataryaların üzerinde bulunan ve yüzde 30 oranında geriye, yüzde 70 oranında öne doğru hareket edebilen kumanda kolu, akıllı tasarımıyla hareket alanının dar olduğu mutfaklarda bile arkasında bulunan duvarın kumanda kolunun hareketine engellemeyeceği şekilde tasarlandı.

GROHE SilkMove®, özelliği kumanda kolunun uzun süre ipeksi pürüzsüzlükte ve doğru çalışmasını sağlarken, çeşitli ayar seçenekleri sunan hacim sınırlayıcı özelliği ile suyun sorumlu kullanımına da katkı sağlar. GROHE StarLight® Krom kaplama,  ya da mat SuperSteel tercih edilsin, bu seçkin armatür tarz sahibi her mutfağa kolayca uyum sağlıyor.

“Özgürlük” ve “esneklik” – Dijital kontrol mekanizması

Mutfak armatürlerinde yeni bir çağı müjdeleyen K7 F-dijital, “özgürlük ve “esneklik” sunuyor, dijital kontrol mekanizması kullanışlılık ve işlevsellikte bir çığır açıyor. Uzaktan kumanda lavabo çevresinde herhangi bir yere yerleştiriliyor ve parmağın bir dokunuşuyla suyu açmaya olanak sağlıyor. Artı ve eksi tuşları ile suyun sıcaklığını ve dış kadran ile suyun akış hızını ayarlamak mümkün, renkli LED halka  ise suyun sıcaklığını gösteriyor.

GROHE K7 F dijital ürünün bir başka kullanışlı özelliği, suyun akış hızını ve sıcaklığını yeniden ayarlamak zorunda kalmadan su akışını durdurup yeniden başlatmaya olanak sağlayan “durdurma” fonksiyonu. Bu fonksiyon, özellikle tencere ve tabakları yıkarken hem sudan hem enerjiden tasarruf etme olanağı sağlıyor. K7 F –dijital üründe kullanıcılar ayrıca en sık kullandıkları sıcaklık ve akış hızı oranını kaydedip gerektiğinde etkinleştirebiliyorlar. Otomatik kapatma fonksiyonu sayesinde ise lavabonun otomatik olarak suyla dolması ile su akışı kesilecek şekilde programlanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir