Anasayfa » Ürün » Eczacıbaşı Profesyonel’den “housekeeper gecesi”

Eczacıbaşı Profesyonel’den “housekeeper gecesi”

Profesyonel temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini, komple çözümler sunarak, işletmelerle buluşturan Eczacıbaşı Profesyonel, son olarak Bursa’nın önde gelen otellerinde görevli housekeeperları bir yemekte ağırladı.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan ve ‘Ev Dışı Tüketim’ sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel, hizmet verdiği sektöre katkı sağlamayı sürdürüyor. Geniş ürün yelpazesi ile turizm, yiyecek-içecek, AVM, eğitim ve sağlık sektörlerine hizmet eden, yüksek kalite ve hizmet standartları ile 10.000’den fazla işletmeye profesyonel çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, sektör çalışanlarına yönelik dönemsel etkinlikler düzenliyor. Ürün tedarik ettiği işletmelerin her zaman yanında olan ve Eczacıbaşı Profesyonel Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık alanında çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, geçtiğimiz günlerde Bursa’nın önde gelen otellerinde görevli housekeeperları bir yemekte ağırladı. BURSA’NIN ÖNDE GELEN OTELLERİ KATILDI Eczacıbaşı Profesyonel’in Bursa’da Arslanlar Club’ta düzenlediği geceye başta Eczacıbaşı Profesyonel yetkilileri olmak üzere Bursa’nın önde gelen otellerinde görevli housekeeperlar katıldı. Selpak Professional, Marathon, Maratem, Oralet, Dispo, Ermop, Splenda, Cezbeli, Dizi, Unifood, Demko markarlı ürünler ile ev dışı kullanım pazarında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Eczacıbaşı Profesyonel, gecede özel bir sunum da yaptı. Gecede ayrıca mobbing konusunda housekeperları bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla eğitmenler eşliğinde mobbing konusu ele alındı.

İnceleyin

Özel tatlar deneyimlemek için: RATIONAL’den yeni VarioSmoker

Tütsülemek; ABD’ de bir gelenek, Avrupa’da ise daha fazla meraklısı oluşuyor. Yiyecekleri korumanın ve yeni ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz