Hem restoran hem mekan hem yat hem club: Alezzi Yacht

Türkiye’de inşa edilen, 44 metre uzunluğa sahip 1000 kişilik kapasitesi ile eğlence sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Alezzi Yacht, turizm sektöründe faaliyet gösterecek.

Restoran ve eğlence sektöründe lider isimlerden biri olmak için yaklaşık 2 senedir ciddi bir çalışma yapan Alezzi, sektörün önde gelen isimlerini de bir araya topluyor. Tam 44*18 metrelik genişliği, şık tasarımı ve kaliteli ekipmanları ile Boğaz’da göz kamaştıran yat, aynı zamanda turistlerin şimdiden dikkatini çekmeye başladı. 3 kata sahip olan Alezzi, alt katında fine dining bir hizmet sunarken, orta kat ve açık alan teras katında uluslararası boyutlarda partiler vermeyi planlıyor. Modern mobilyaları, led ekranları, ışık robotları, ateş ve sis makineleri ile ışıl ışıl İstanbul akşamlarında Boğaz’ın hakimi olmak için gün sayıyor.

Şimdiden turistlerin ilgi odağı

Kaptan köşkünün dj kabini haline getirilmesi, yatın ortasından denizi gören dev bir cam alan olması, iç ve dış dahil tüm bölgelerde son kalite led ekranların yer alması şimdiden yakınından geçen turist teknelerini meraklandırıyor. İstanbul, deniz ve eğlencenin güzel yemek ve şıklık ile buluşacağı, yerel ve turist misafirler için tüm detayların düşünüldüğü Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan bu devasa yat çok yakında sularımızda boy göstermeye hazırlanıyor.

Modern restaurant, yat ve club

Modern restaurant kategorisinde hizmet vermek için çalışmalarını sürdüren Alezzi yacht ekibi, hem dünya mutfağının hem de geleneksel Türk mutfağının ezgilerini taşıyan bir menüye sahip. İç tasarımı Titanik gemisi şıklığında dizayn edilmiş, üst ve orta kat ise uluslararası festivallerde hissettirecek bir tasarım ile kurgulanmış. Her kata uğrayan asansöründen, metrelerce tepeye uzanan ateş püskürtme makinelerinden, Türkiye’de bir benzeri olmayan localarından tüm detaylar sıra dışı ve ilgi çekici.

#alezziyacht #yacht #boğaz #modernrestaurant #eğlence #club #yat #mekan #turizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir