Anasayfa » Ürün » Hilton Bomonti’deki Mühendislik Konferansı’nda

Hilton Bomonti’deki Mühendislik Konferansı’nda

Electrolux Profesyonel’in Hilton İstanbul Bomonti’deki “Tesis İçi Çamaşırhane & Lagoon Konsept”li standı, Hilton Mühendislik Konferansı’nda konuklarından büyük ilgi gördü.

Mühendislik Konferansı, Hilton İstanbul Bomonti’de 3-5 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan Hilton WorldWide başmühendisleri, tesis müdürleri ve operasyon müdürleri, konferansta bir araya geldiler. Electrolux Profesyonel’in “Tesis İçi Çamaşırhane & Lagoon Konsept”li standı, etkinlik boyunca ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Konferansa Avrupa Orta Doğu-Afrika Bölgeleri’nden 250’nin üzerinde temsilci katıldı.

DAHA KALİTELİ HAVLU, DAHA DÜŞÜK MALİYET

Electrolux’un Tesis İçi Çamaşırhane çözümü ile havlularınızın kalitesini daha az maliyetle koruyabilecek ve tüm sürecin kontrolüne sahip olabileceksiniz. Bu konsept ile, insan kaynaklarını optimize ederek daha iyi havlu kalitesine, daha düşük işletme giderlerine sahip olabilecek ve zamandan tasarruf sağlayabileceksiniz. Yatırımınız, finansman ve bakım maliyetleri dahil olmak üzere size 2 yıl içinde geri dönecektir.

BENZERSİZ BİR ISLAK-TEMİZLEME KONSEPTİ

Lagoon, Woolmark Company tarafından onaylanmış, benzersiz bir ıslak-temizleme konseptidir. Olağan kuru temizlemenin aksine, Lagoon takım elbiseler, yün battaniyeler, yumuşak mefruşatlar, minder kılıfları, yorganlar ve perdeler gibi hassas ürünleri temizleyebilir; aynı zamanda her zamanki konuk çamaşırlarını, üniformaları, hatta çarşaf ve havluları bile temizleyebilirsiniz.

İnceleyin

Pandemi sürecinde ekipman tercihi nasıl yapılmalı?

Oda içinde ziyaretçilerin doğrudan kullandığı ekipmanlar pandemi sürecinde daha da önem kazandı. Kullanıcıların sürekli değişmesi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz