Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’a holidaycheck.com’dan Kalite Sertifikası

Dünyanın en büyük otel değerlendirme web sitelerinden biri olan  www.holidaycheck.com’ da misafirlerin oylaması sonucu Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn ‘HolidayCheck Quality Selection 2012’ kalite sertifikasına layık görüldü. 

Geçtiğimiz Eylül ayında kapılarını açan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn, otel misafirlerinin ziyaret ederek konakladıkları oteller hakkında oylama yaptıkları, dünyanın en büyük otel değerlendirme web sitelerinen biri olan www.holidaycheck.com’dan kalite belgesi aldı. Otel misafirlerinin otelleri konumları, servis kaliteleri, hizmet kaliteleri gibi kriterlere göre oylamaları sonucu Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn bu belgeyi almaya hak kazandı.

Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, yakın zamanda dünyada sadece 15 otelin sahip olduğu LEED Gold Sertifikasını da alarak dünyanın en çevreci otelleri arasındaki yerini aldı. Uluslararası alanda kabul gören LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) yeşil bina belgelendirme programı çerçevesinde Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, geri dönüştürülmüş inşaat malzemeleri uygulaması, su tasarruf ve verimlilik sistemleri, bisiklet park yerleri, açık alanların olabildiği kadar geniş tutulması ve iyileştirilmiş soğutma yönetimi gibi özelliklere sahip.

Adını Haliç’ten alan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, Avrupa yakasının eğlence ve alışveriş merkezi Beyoğlu’na yaklaşık altı kilometre mesafede yer alırken büyüleyici eski İstanbul’un tarihi mekanlarına; Osmanlı sarayları ve eşsiz Haliç kıyısındaki parklara yakın konumu ile şehrin içinde konaklama imkanı sunuyor.

Modern ve çağdaş çizgiler taşıyan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn İstanbul’un ana ticaret bölgesi olan Levent’in yaklaşık 8 kilometre güneyinde, İstanbul Atatürk Havalimanı’na ise yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Otelin sahip olduğu bir başka avantaj ise, İstanbul’un önemli toplantı ve etkinlik mekanlarından biri olan Haliç Kongre Merkezi’ne yaklaşık 500 metre uzaklıkta oluşu.

Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, 210 odası ve çağdaş tasarıma sahip lobisi ile seçkin misafirlerini ağırlıyor.  Otelde aynı zamanda 24 saat açık bir iş merkezi, her yerde ücretsiz Wi-Fi internet erişimi, uzaktan yazdırma imkânı, Garden Sleep Sistemi yatakları ve Herman Miller tarafından tasarlanmış ergonomik Mirra® sandalyeleri bulunuyor. En büyüğü 250 kişi kapasiteli, toplam 400 kişilik sekiz toplantı salonuna sahip olan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, toplantı salonlarında birinci sınıf görsel-işitsel (AV) hizmeti sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir