İngiltere’nin sıra dışı sesi Chrissi Poland, Caffè Nero’da

“İngilizlerin Zaz’ı” olarak tanımlanan Chrissi Poland, Sevgililer Günü’nde Caffè Nero’da sergileyeceği iki performansla müzik severlerle buluşacak.

“İngilizlerin Zaz’ı” olarak tanımlanan Chrissi Poland, Caffè Nero’nun Nişantaşı ve Caddebostan şubelerine konuk oluyor. Daha önce Sting, Elvis Costello gibi müzisyenlerle aynı sahneyi paylaşan Poland, Sevgililer Günü’nde Caffè Nero’da sergileyeceği iki performansla müzik severlerle buluşacak.

“Milano’nun batısındaki en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, dünyaca ünlü bir yıldızı konuk ediyor. “İngilizlerin Zaz’ı” olarak tanımlanan Chrissi Poland, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Caffè Nero Nişantaşı ve Caffè Nero Caddebostan’da performans sergilemek üzere Türkiye’ye geliyor. Poland, sabah saatlerinde Caffè Nero Nişantaşı’da, öğlen saatlerinde ise Caffè Nero Caddebostan’da performans sergileyecek.

Berklee School of Music’ten mezun olan Chrissi Poland, Scissor Sisters grubu ile birçok dünya turnesinde yer aldı. Bu turnelerde Sting, Elvis Costello, Moby gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Lady Gaga’s Monster Ball turnesine de katılan Poland, sesiyle dinleyenlerde hayranlık uyandırıyor. Chrissi Poland yeni albümü “Reckless Ones”ı ise ocak ayında piyasaya sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir