Katlanır Pergola ve Roof Sistemlerinde Yeni Jenerasyon ‘SUNTECH’

Suntech mimari açılır-kapanır pergola ve tavan sistemleri geniş nihai ve ticari uygulama alanları için her türlü hava  koşullarında kullanılabilen gelişmiş çözüm.

Bahçe ya da deck alanları için aranan veya restoran, bar ya da ticari projeler için uygulatmak istenecek açılır-kapanır pergola sistemi tercihinde buna uygun bir Suntech modeli bulmak mümkün. Suntech mimari açılır-kapanır pergola ve tavan sistemleri geniş nihai ve ticari uygulama alanları için her türlü hava koşullarında kullanılabilen gelişmiş çözüm.

Zorlu Koşullara Dayanaklı
Suntech sistemleri, her projeye uygun ölçülerde ve saatte 117 km değerindeki rüzgar şiddetine kadar en zorlu koşullarda dayanım sağlanabilmesi amacıyla yüksek kaliteli malzemelerle dizayn edilip üretidi.

Suntech sistemleri, 13 metre genişlik ve 10 metre ileri açılım ölçüleri ile kumandaya tek dokunuşla 130 metrekareye kadar uygulanabiliyor ve patentli izolasyon birleştirme profili sayesinde birden fazla sistemin birleştirildiği uygulamalarda dahi yüzde 100 su geçirmezlik  sağlıyor.

Avrupa Teknolojisi, A Sınıfı Malzeme
Avrupa teknolojisi (Somfy) kullanılarak, sistemin uzaktan kumanda ile motorun dakikada 34 devir gibi yüksek hızla kontrolü, yüksek dereceli ekstrüzyon alüminyum ray profilleri, paslanmaz çelikten üretilen bağlantı elemanları Suntech’in sektöründe neden dünya çapında ön sıralarda olduğunun kanıtlıyor.

Alman üretimi, alev yürütmez ve yüzde 100 su geçirmez blackout PVC membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor. Üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahip ve torbalanma yapmıyor. Üst akrilik kaplama, sonraki yıllar için temizlemeyi ve bakımı kolaylaştırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir