“Köfteci Ramiz” Yeni Plus Konseptiyle Çeşme Marina’da

Köfteci Ramiz, 2000 yılından itibaren başladığı ve 105 şubeye ulaştığı hızlı büyüme sürecine, 2012 yılında, hali hazırda sözleşmeleri imzalanmış ve inşaatları devam eden 14 şubeyle devam ediyor.

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini, dünyanın farklı tatlarıyla buluşturan ve damak tadına düşkün olanların ortak tercihi haline gelen Köfteci Ramiz, yeni konsepti “Ramiz Plus”ın 3. şubesini şimdi de İzmir Çeşme Marina’da hizmete açtı. Köfteci Ramiz, 18 Mayıs 2012 tarihinde Çeşme Marina’da hizmete giren yeni “Ramiz Plus” şubesiyle, Türkiye çapındaki toplam şube sayısını 106’ya, İzmir’deki şube sayısını ise 8’e çıkardı.

Daha önce İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde Caddebostan semtinde ve Adana Turgut Özal Bulvarı’nda açılan Köfteci Ramiz Plus, klasik konseptine ek olarak; burger çeşitleri, makarnalar, salatalar, pizza çeşitlerini de tüketicisinin beğenisine sunuyor. Çeşme Marina’nın muhteşem deniz manzarası eşliğinde yaz-kış açık kalacak olan Ramiz Plus, aynı zamanda kafe olarak da hizmet verecek. Sıcak içecek çeşitlerinin yanında vitamin barıyla da ilgi gören Ramiz Plus, Çeşme Marina’nın gözde mekanlarından olmaya aday.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir