Köşebaşı’nın Mangalbaşı Konsepti Yoğun İlgi Görüyor

Köşebaşı’nın en yeni ve en büyük restoranı Köşebaşı Basın Ekspres, mangalbaşı konsepti ve lezzetleriyle büyük ilgi görüyor. Geniş ve ferah terası, modern iç ambiyansı, haftanın üç akşamı canlı müzik keyfiyle de gönülleri fetheden restoran, müdavim kitlesini hızla artırmayı sürdürüyor.

Dünyanın dört bir yanındaki restoranlarıyla hızla büyümeyi sürdüren Köşebaşı’nın İstanbul’daki en yeni halkası Köşebaşı Basın Ekspres, müdavim kitlesini hızla artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yılın son aylarında misafirlerini ağırlamaya başlayan restoran, 1000 metrekarelik alanıyla en büyük Köşebaşı olma özelliğini taşıyor. 80 kişilik mangalbaşı konseptiyle misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunan restoran, 100 kişilik VIP salonu, 150 kişilik terası ve 25 kişilik bar alanıyla toplamda 355 kişiye hizmet verebiliyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunan Köşebaşı Basın Ekspres, “ye, iç, uç” hizmetiyle, uçuşu olan misafirlerine otopark ve havalimanı transfer hizmeti de sunuyor. Güneşli’deki Wyndham Grand İstanbul Europe Otel’in altında konumlanan restoran, çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları misafirlerine canlı müzik keyfi sunuyor. Hafta sonu sabahları konuklarına zengin serpme kahvaltı da sunan Köşebaşı Basın Ekspres, birbirinden lezzetli seçeneklere sahip menüsü, rahat ve şık dekorasyonu, eğlenceli alternatifleriyle müdavim kitlesini hızla artırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir